arama

Çiftlik Oyunu Oynayarak Para Kazanma

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Çiftlik oyunlarını oynayarak nasıl para kazanılıyor diye soruyorsanız yazımız tam da size göre! Para kazandıran çiftlik oyunu mu olur diyebilirsiniz. Evet, bu durum kulağa pek inandırıcı gelmese de gerçek. Günümüzde oyun oynayarak da para kazanmanız mümkün. Nasıl mümkün olduğunu da sizler için en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Oyun oynamayı sevdiğinizi biliyoruz, hem oynayıp hem de para kazanmak sizi artık daha çok motive edecek. Bu yüzden yazımızı büyük bir keyifle ve heyecanla okuyacağınızdan eminiz.

Hangi Çiftlik Oyunlarından Gelir Elde Edilebiliyor?

Son zamanalarda adından çokça söz ettiren çiftlik oyunları aldı başını gidiyor. Bu oyunlar sayesinde cüzi yatırımlar yaparak büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Oyunu oynarken duyduğunuz haz kazanca dönüşünce çok daha mutlu olacaksınız. Kazandıran çiftlik oyunlarını sıralayacak olursak;

 1. Benim çiftlik, üye olur olmaz 6 TL değerinde bir tavuk kazanıyorsunuz. Ve bu tavuk sayesinde her üretimde 10.95 TL’lik bakiye kazanıyorsunuz.
 2. Cash çiftlik, yeni üye olanlara 50 TL hediye Bonus vermektedir. 6 farklı ineğiniz oluyor ve bu inekler üzerinden gelir elde edebilirsiniz.
 3. Usta çiftlik, güvenirliliği kanıtlanmış oyunlardan biridir. Üye olduktan sonra oynaması da çok kolay olan bir oyundur. İnekler sayesinde kazançlar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bazı zamanlarda büyük indirimler de sağlıyor.
 4. Anadolu Farm (gerçek çiftlik), bu oyunda hayvanları besleyerek ve elde ettiğiniz ürünleri satarak gerçek kazançlar sağlayabiliyorsunuz.
 5. Çiftlik geliri, bu oyunda tavuk ve inek satın alıyorsunuz. Hayvanlarınızdan elde ettiğiniz ürünlerinizi satarak krediler kazanıyorsunuz. İsterseniz krediyi hayvanları çoğaltmak için kullanabilirsiniz daha fazla kazanç elde etmek için. İsterseniz de kredileri TL’ye dönüştürterek para olarak da çekebilirsiniz.
 6. Milka bank, adından da anlaşılacağı gibi tam tamına kazanç sağlama bankası gibi bir şey. Sanal bir çiftlik kuruyorsunuz ama gerçek para kazanıyorsunuz.
 7. Çiftlik bank, çok çeşitli sayıda hayvan alabiliyorsunuz. Ve bu hayvanlar üzerinden gelir elde edebiliyorsunuz.
 8. Süper çiftlik de para kazanmanız için doğru bir oyun.

Oyun Oynamak Artık Çok Daha Zevkli!

Belirttiğimiz bu oyunlara ve bunlar dışında da diğer oyunlardan herhangi birine üye olarak ilk adımı atın ve ilk adımı atmakla kalmadan hediye TL bakiyelerini, Bonus ve kredileri kazanın. Oyun oynayarak da para kazanmanın mümkün olduğunu artık siz de biliyorsunuz. Şimdi üye olup kazanmaya başlama zamanı!

Evde Ek İş İlanları