Çiğköftem Bayiliği ve Şartları

Yüksek kâr marjları ile girişimcilerin en çok rağbet gösterdiği bayilik sistemlerinden biri çiğ köfte alanına dayalı gıda zincirleri olmaktadır. Doğru ve kârlı bir iş potansiyeli kurmak isteyen girişimciler hem daha pratik hem de halkın sevdiği tatlar üzerine bir mekan açarak gelirlerini iyi seviyede tutmak adına marka bilinirliği yüksek olan ve çiğ köfte markası alanında lider marka olan Çiğköftem markasını seçmektedir. Günümüzde birçok AVM binasında stand veya dükkan olarak karşımıza çıkan marka popülerliğini ve lezzetli tadını tüm Türkiye’ye yaymış bulunmakta. Binlerce yıllık geçmişe sahip kültürümüz arasında yüzyıllardır vazgeçilmeyen tatlar arasında bulunan çiğ köfteye yeni bir hizmet anlayışı katarak bu doğrultuda bayisi olmak isteyen girişimcilere kaliteli hizmetler sunmakta. Konumuzun devamın sizlere Çiğköftem bayili ve şartları kapsamında yer alan tüm detayları ve şartları sunacağız.

Neden Çiğköfte Bayiliği Almalıyım?

Çiğköftem markası Türkiye’de yer alan çiğ köfte üretim markaları arasında en çok şubeye sahip olan markalardan biri olmaktadır. Ayrıca bu gıda alanına dayalı markalar arasında yurt dışında en çok şubeye sahip olan gıda markası unvanına da sahip olmaktadır. Marka bilinirliği yüksek olduğundan ötürü seçiminizi bu marka üzerinden değerlendirerek çiğ köfte bayiliğinizi doğru bir karara bağlayabilirsiniz. Günümüz kapsamında İngiltere, Macaristan, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika ve daha birçok büyük ülkede bayiliklere sahip olan marka, “Vejeteryan Fast Food” Avrupa Vejetaryenler Birliği üyesi olmaktadır. Üstün başarı ve kaliteli hizmet akışıyla dünyanın birçok bölgesine yayılan marka değeri sayesinde sizlerde ister Türkiye’de veya ister Avrupa’da büyük bir marka adı altında faaliyetlerinizi başlatabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yerine özel olarak geliştirdiği “üretici bayilik” sistemiyle şubelerine hizmet sağlayan Çiğköftem markası günlük, katkısız ve taze çiğ köfte satış hizmeti sağlıyor. Girişimciler köklü bir marka olan Çiğköftem markasından bayilikler alarak daha kârlı ve marka bilinirliği daha yüksek olan seçimini yaparak iyi bir gelir düzeyine sahip olmaktadır. Üretimden dağıtım sürecine kadar daima bayilerinin yanında olan marka bu doğrultuda iyi bir hizmet akışı sağlamaktadır. Sayısı her geçen gün daha da artan marka hijyen ve estetik kapsamında ülkenin en iyi markalarından biri olmaktadır. Öte yandan gıda mühendislerinin sürekli olarak yeni atılımlar üzerine markanın yükselmesi için çalışmalar sergilemektedir.

Çiğköftem Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Marka isim hakkı bedeli olarak bayilerinden aylık veya seçime göre yıllık bazda ciro hasılatından pay almaktadır. Yatırım bütçesi ülkeden ülkeye değişiklik göstermekte bunun için konumuzla alakalı olarak firma yetkilileri ile görüşerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Satışlara yönelik %110 ila %300 oranında kar marjı kazanmanızı sağlayan bir marka değerine sahip olmaktadır. Mekanın dekorasyon ve diğer önemli alanlarına yönelik malzemeler standart olarak marka tarafından tedarik edilmektedir. Başvuru için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

E-Posta: info@cigkoftem.com
Telefon: 444 2 126

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here