Çobanpınar Su Bayiliği ve Şartları

Ülkemizde bir hayli fazla su kaynağının olması, suyun ekonomide önemli bir yere sahip olmasına katkı sağlamıştır. Doğal su kaynakları bakımından oldukça zengin bir bölgede bulunmamız yeni bir iş seçeneğini meydana getirmiştir. Ülkemizde bayilik veren su firmaları oldukça fazladır. Neredeyse bütün su firmaları bayilik vererek birçok şehirde şubelere sahip olarak markalarını herkese duyurmak isterler. Bu durumda girişimcilere de yeni bir iş fırsatı doğmuş olur. Çobanpınar Su bayiliği alarak sizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız su bayiliği açmak karlı ve sürekli bir iş olabilir. Sürekli bir tüketim ürünü olan su, her zaman popüler bir iş fırsatı olmuştur. Sektörde onlarca firma olmasına rağmen rekabet hep taze kalmıştır.

Çobanpınar Su

Yaklaşık 50 yıldır su işletmeciliği yapan ve su bayiliği veren bir aile şirketidir. Yılların kattığı tecrübe ile Göktürk Ormanları’ndan gelen içme suyu, gerekli hijyen ve kalite kriterlerinden geçerek Çobanpınar Su firması aracılığı ile hizmetinize sunulmaktadır. Yapılan yatırımlar ile kaliteli bir içme suyunu müşterilerine getirmektedir. Tesislerde suyun kimyasal bileşenleri değiştirilmeden ve el değmeden doğal hali ile şişelere koyulma işlemi yapılmaktadır. Yasalara ve kanunlara uygun bir çalışma ortamı ile güvenli bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Modern laboratuarlarda, her gün alınan su numunelerinden gerekli analizler ve testler yapılmaktadır.

Çobanpınar Su Bayilik ve Başvuru

Sıfırdan bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Su sektörüne girmeyi düşünüyorsanız, Çobanpınar Su bayiliği alarak hem güvenli hem de kar oranı yüksek bir iş kurabilirsiniz. Firmanın bayilik vermek için istediği bazı kriterler bulunmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekirse firma bayilik ücreti talep etmiyor. Şehir içi 400 damacana şehir dışına ise 800 damacana siparişini şart koşmuştur. Çobanpınar Su bayiliği alarak sizde su satabilirsiniz. Firmanın web sitesine girerek bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Firma en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca bayilik için gerekli şartları ve detaylı bilgileri, firmanın sitesinde yer alan telefon numarasını arayarak öğrenmeniz mümkün. Sizde bu tarz bir iş istiyorsanız, Çobanpınar Su ile işinizi daha da kolay kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here