Coffee Corner Bayiliği ve Şartları

İtalyan konseptine sahip, İtalyan pizzaları ile Türkiye çapında 14 ilde birçok restoranı bulunan Pizza House, 2006 yılı içerisinde almış olduğu bir karar ile müşterilerine değişik tatlar sunmak adına Coffee Corner markasını oluşturmuştur. Orta Amerika’ya ait harika tatları ve enfes kokularıyla müşterilerine birer kahve şöleni sunan Coffe Corner, sadece geleneksel kahve türlerini değil, yeni ve alışılmadık lezzetleri de müşterileri ile buluşturmaktadır. Aromalı kahve çeşitlerinden Türk kahvesi çeşitlerine, milkshake çeşitlerinden frappe çeşitlerine ve daha birçok çeşitteki içecek seçenekleriyle Coffe Corner, bu sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve kalitesinden bolca söz ettirmiştir. Menüsünde sadece kahve çeşitlerini değil kek ve pasta çeşitlerini de barındıran Coffe Corner, müşterilerinin zevk ve tercihlerine göre seçim yapabilecekleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sizler de bu sektöre dahil olmak ve Coffee Corner ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız Coffee Corner bayiliği alabilirsiniz.

Coffee Corner Bayilik Şartları

Coffe Corner üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hizmet vermeye devam ederken bayilik şartlarını da bu çerçevede belirlemiştir. Coffee Corner bayilik şartları ise aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz şekildedir.

  • Bayilik almak isteyen yatırımcı tarafından belirlenen lokasyonlar için Coffee Corner yetkililerinin kararlarının alınması şattır. Bu kararlar alınırken lokasyon tespiti yetkililer tarafından yapılır. Ayrıca kira kontratı ve kiralama konusunda da danışmanlık yapılır.
  • Bayilik için belirlenen alanın konsept ve dizayn açısından Coffee Corner standartlarına uyumlu olması sağlanır. Yani mimari projelendirme işlemi Coffee Corner tarafından yapılır. Mekanın konsepti tamamen Coffee Corner standartlarına uygun olmak zorundadır.
  • Bayilikte çalışacak olan personelin eğitimi de Coffee Corner tarafından verilir. Tüm personeller Coffee Corner’ın çalışma mantığı ve felsefesi içerisinde çalışmak durumundadırlar. Hatta birçok özel durum için personellere birer çalışma el kılavuzu da verilmektedir.
  • Belirli aralıklarla Coffe Corner yetkililerince düzenlenen denetimlerden geçen bayiliğin bütün kurallara uygun bir şekilde yönetiliyor olması gerekmektedir.
  • Bayilikte ResCom programı kullanılması zorunludur. Bu program sayesinde stok giriş çıkışları net bir şekilde gözlemlenebilmektedir.

Coffee Corner Bayilik Başvurusu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz şartlar dahilinde Coffee Corner bayiliği başvurusu yapabilir ve bu bayilik sayesinde kısa sürede sektörde yükselişe geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için www.coffeecornerbistro.com adresine tıklamanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here