Coffeemakers Bayiliği ve Şartları

Coffeemakers 2014 yılında kurulan, cafe/restoran sektöründe kendi kanıtlamış, oldukça geniş müşteri kitlesine sahip, kaliteli ve profesyonel bir markadır. Franchising şubeleri sayesinde Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermekte olan Coffeemakers, oldukça yüksek bir kar marjına da sahiptir. Sizler de Coffeemakers bayiliği alarak bu kaliteli ve seçkin ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

Coffeemakers Bayilik Şartları

Coffeemakers bayiliği alabilmek için öncelikle bir takım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartları yerine getirip bayiliğinizin açılması süresi içerisinde de Coffemakers tarafından sizlere sağlanacak olan destekler ile birlikte konseptin nasıl olduğunu anlayıp işin ilerleyişine hakim olabileceksiniz. Zaman geçtikçe de hem elde ettiğiniz kazanç hem de marka konseptinin kalitesi sayesinde sektörel başarıya kolaylık ulaşmış olacaksınız. İşte, sizler için sıralamış olduğumuz Coffeemakers bayilik şartları:

  • Bayiliğiniz için belirleyeceğiniz kapalı olan minimum 100 metrekare olmak zorundadır.
  • İnsan sayısının fazla olduğu cadde ve sokak lokasyonları, Coffeemakers’ın öncelikli terchidir.
  • Coffeemakers yetkilileri lokasyon tercihi sırasın seçmiş olduğunuz lokasyonun uygunluğuna kendileri karar vermektedirler.
  • İsim hakkı için herhangi bir bedel ödemek zorunda değilsiniz.
  • Kurulum maliyeti metrekare başına ortalama 2.500 TL olmaktadır.
  • Şubenin açılış maliyeti minimum 250 bin TL olarak hesaplanmıştır. Ortalama maliyet ise 350 bin TL’dir. Dolayısıyla nakit ihtiyacınız en az 250 bin TL olacaktır.
  • İşletme sermayesine ihtiyacınız yoktur.
  • Şubenin kurulum suresi ise ortalama 60 gündür.
  • Gelirden alınacak pay ise 2 bin TL olacaktır.

Coffemakers Bayilik Başvurusu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz bilgiler ışığında Coffemaker bayiliği almaya karar vermiş bulunuyorsanız, geriye sadece başvuru yapma işleminiz kalmış demektir. Başvuru için gereken iletişim bilgilerine geçmeden önce şunu da belirtmemizde fayda var: Coffemakers bayiliği aldığınız zaman ortalama kar marjınız yüzde 50 olacaktır. Yapmış olduğunuz yatırımın size geri dönüş süresi ise ortalama 2 yıldır. Ayrıca Coffeemakers tarafından size verilen destekler; eğitim, pazarlama, lokasyon ve bölge koruması destekleridir. Bu hususlara da değindiğimize göre şimdi, Coffeemakers bayilik başvurusu için ihtiyacınız olan iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz; www.coffemakers.com.tr ve info@coffeemakers.com.tr adreslerinden bayilik ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, başvuru formu alabilirsiniz. Hallmark Müşteri Memnuniyeti Anketi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here