Dadya Parfüm Bayiliği ve Şartları

Parfüm, sürekli gelişen ve genişleyen bir sektör olarak, özellikle Avrupa’dan ülkemize yayılması ile ülkemizde vazgeçilmez bir hal almıştır. Dadya Parfüm de bayilik veren parfüm firmaları arasında yerini alarak, iddialı bir parfüm firması olarak dikkat çekmektedir. Dadya Parfüm bayiliği ile sizde iş kurma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bayilik ve şartları

2002 yılından bu zamana kadar parfüm ürünleri ve açık parfüm ile hizmet veren Dadya parfüm Ankara’da başladığı bu yolculuğa bütün illere yayılarak devam etmek istiyor. 13 farklı mağaza ve yaklaşık 80 adet corner satış noktası ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Marka kalitesini artıracak ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek girişimci bir kişilik aranan unsurlardandır. Birçok bayilikte olduğu gibi işletmenin, alışveriş merkezi içinde ya da işlek cadde ve bölgelerde olmasını şart koşuyorlar. Aynı zamanda açılacak olan yeni bayiliğin yakınlarında başka bir Dadya Parfüm bayiliği bulunmaması gereklidir. Yaklaşık 15-25 m2 ebatlarında bir dükkân yeterli sayılmaktadır. Ayrıca bayilik ile birlikte birçok hizmet de firma tarafından verilmektedir. Bayilik alanlara gerekli eğitimler verilir. Marka bedeli talep edilmez. Marka tescil sertifikaları, ‘Dadya’ satış izin belgesi ve sağlık bakanlığınca onaylı izin sertifikaları bayilere ücretsiz verilmektedir. Alınan parfüm miktarı kadar kutu ve poşetler verilecektir. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası bayilere sunulmaktadır.

Dadya Parfüm Bayilik Maliyeti ve Kar Oranları

İlk olarak toplamda 25 bin TL değerinde ürün alınması gereklidir. Bu fiyat doğrultusunda verilecek ürünler; 100ml, 50ml ve 30ml parfüm, otomobil ve oda kokuları, kalem parfümler, özel şişeler, ıslak mendiller ve bambu kokularıdır. Yaklaşık olarak dükkânın dekoru için 15-20 bin TL arasında masraf çıkmaktadır. Ödemeler peşin veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ürün ve dekor maliyeti toplamda 40-45 bin TL’yi bulmaktadır. Maliyet yönünden bu şekilde olan Dadya parfüm bayiliği, kar marjı bakımından ise %100 ve üzeri kar marjı öngörür.

Dadya Parfüm Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın web sitesinden ilgili bayilik formu ile başvuruda bulunmak mümkün. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu göndererek bizzat görüşmeniz de mümkün.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here