Dastini Bebe Market Bayiliği Nasıl Alınır?

2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid’de açılan mağaza ile faaliyete geçen Dastini Bebe Market bebek sektöründe ileri gelen kuruluşlardan bir tanesi olmuştur. Tülay Baransel Kırık ve Nurettin Kırık çifti tarafından açılan Dastini kısa sürede 18 farklı ilde hizmet vermeye başlamıştır. Toplamda 32 mağaza açmayı başaran firma yatırımcıları sayesinde gün geçtikçe daha da büyümektedir. Bir çok farklı ürün modeli ile 15.000’den fazla ürün sunumu yapan Dastini uzun zamandır anne- bebek bakımı ve ihtiyaçları konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Tüm bebek ürünlerini tek bir çatı altında toplaması müşteri kitlesinin gün geçtikçe genişlemesine katkıda bulunuyor. Avrupa standartlarında ürünler sergilemesi de anne ve babaların son derece ilgisini çekiyor.

Dastini Bebe Market Bayiliği Almanın Detayları

Türkiye nüfusunun büyük bir çoğunluğu evli çiftlerden oluştuğu için bebek ihtiyaçları da gün geçtikçe daha da artıyor. Anne ve babaların dışında, kültürümüzde yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılama alışkanlığı olduğu için her birey potansiyel müşteri olarak algılanmaktadır. Bebeklerin ihtiyaçları sürekli olarak değiştiği ve hızlı bir şekilde büyüme gösterdikleri için de sektör sürekli canlı kalmaktadır. Kâr marjlarının yüksek olduğu Dastini Bebe Market’ler bayilik vermektedir. Bunun için yatırımcılarına son derece rahat ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmak için stok sisteminden uzak durmaktadır.

Eğer siz de yeni bir iş yapmak istiyorsanız ve hala kararınızı veremediyseniz Dastini Bebe Market bayiliği alabilirsiniz. Normal şartlarda bir yer açmak isteseniz daha fazla maddi güce sahip olmanız gerekecek. Fakat Dastini bayiliği aldığınız zaman bunu çok ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dastini yaptığınız yatırımlar sonrasında size müşteri devamlılığı ve sürekli iş imkanı sunacaktır. Aynı zamanda pek çok yönden destek de verecektir. Personel bulma, eğitim, stok yönetimi, satış ve yönetim konusunda sürekli yanınızda olacaktır.

Dastini bayiliği aldığınızda kâr marjınız en az %30 olmaktadır. Bu oran %100’e kadar çıkmaktadır. Yatırımcı ödemelerini yaptıktan sonra geri dönüşü 18- 24 ay içerisinde gerçekleşecektir. Türkiye genelinde şube açma hedefinde olan firma bir şubeyi kısa sürede tamamlamaktadır. 20 gün gibi bir zaman diliminde şube hazır olacak ve anahtar teslim yapılacaktır. Aynı zamanda Dastini’nin gelirden pay almaması ve reklam katılım ücreti talep etmemesi de işi daha cazip bir hale getirmektedir.

Dastini bayiliği almak için mekan seçimi konusunda belirli standartlar olacaktır. Minimum 60 metrekare mağaza olması gerekmektedir. Aynı zamanda 3 metreden daha geniş bir vitrin olması zorunludur. Tüm mağazalarda kullanılan dekor ve tabela kullanılmak zorundadır. Mağazalarda Dastini firması tarafından belirlenen mağazacılık programları uygulanmaktadır. Ayrıca güvenlik ve kontrol amacı ile kamera sistemi kurulmaktadır. Eğer siz de bayilik almak isterseniz 0 (216) 688 80 77 ya da 0507 241 55 30 numaralı telefon ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here