Deichmann Ayakkabı Bayiliği ve Şartları

Ayakkabı insanoğlunun en temel ve gerekli ihtiyaçlarından biridir. Üretimi, sürekli farklı model ve renk seçenekleriyle her geçen gün artarak devam eden ayakkabı sektörü, hep diri kalmıştır. Bu nedenle yatırımcıların ya da girişimcilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ayrıca, bayilik veren ayakkabı firmaları oldukça ilgi çekmektedir. Bayilik veren firmalar oldukça rağbet görse de Deichmann’ın bayilik verip vermediği de girişimcilerimiz tarafından merak konusu haline geldi. Ayakkabıda dünya devi olan Deichmann, sürekli yeni şube açarak, zaten büyük olan firmasını daha da büyütmeyi hedefleyen bir Alman firmasıdır. Sadece Almanya ‘da ve ülkemizde değil, Avrupa’da onlarca ülkede hizmet vermesiyle de dikkat çeken bir ayakkabı firmasıdır.

Deichmann Ayakkabı

Köklü bir Alman firması olan Deichmann grubu, Avrupa’daki ve Almanya’daki ayakkabı satıcılığının pazar lideridir. Tam 25 ülkede faaliyette olup, 3800’den fazla mağazası bulunmaktadır. 2006 yılından beri Türkiye’de hizmet veren Deichmann’ın ülkemizde 100 civarında şubesi bulunur. Ayrıca Deichmann, dünya genelinde yaklaşık 40 bin kişiye istihdam sağlamış durumda.  Bu sayı daha da artacak gibi gözükmektedir.

Deichmann Bayilik Veriyor mu?

Dünya devi Deichmann, şuana kadar var olan tüm şubelerini kendi bünyesinde açmıştır. Bu zamana kadar bayilik vermeyeceğini duyursa da kesin olarak bir bilgi bulunmamaktadır. Açmak istediğiniz işlek bir dükkân ya da AVM içinde büyük bir mağaza alternatifleriniz varsa ve Deichmann kalitesinden faydalanmak istiyorsanız, Deichmann bayiliği verilip verilmediğini firmayla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yeni bir iş kurarak ayakkabı sektöründe ilerlemek istiyorsanız ve prestijli firmalarla çalışmak istiyorsanız, Deichmann aradığınız kriterlere uygun dev bir ayakkabı firmasıdır.

Deichmann Ayakkabı Bayiliği için Nereye Başvurulur?

Girişimcilerin merak ettiği önemli konulardan biri olan Deichmann Ayakkabı Bayiliği konusunda ne yazık ki net bilgiler bulunmamaktadır.  Bu konu ile ilgili kesin bir şey söylemek çok mümkün değil. En sağlıklı bilgiye Deichmann Ayakkabının web sitesinden ulaşmak mümkün. Siteye girerek gerekli iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlgili iletişim forumunu doldurarak ya da telefon ile arayarak firma ile irtibat kurabilirsiniz. Bu şekilde Deichmann bayilik başvurusu yapabilir ve ilgili kişilerle görüşebilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here