arama

Dekoratif Mum Yaparak Para Kazanılır Mı?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Mum yapıp satmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. O halde neden bu işi kısaca biraz araştırmıyoruz. Mum yaparak para kazanma işi oldukça rağbet gören ve evde yapılacak işler kapsamında yer almaktadır. Özellikle ev hanımları bu konuda oldukça yetenekli ve becerikli olduklarından dolayı bu işi yaparak para kazanabilmektedirler. Ev hanımıysanız ve evde yapabileceğiniz işler arıyorsanız, sizinde aklınızı çelebilecek işlerden bir tanesi de mum yaparak para kazanmak olabilir. Zevkinize güveniyorsanız o halde mutlaka bu işi araştırmalı ve üzerine gitmelisiniz. Firmalar arasında özellikle dekoratif ve ev ürünleri mağazalarında birbirinden farklı ve şık mumlar görmektesinizdir. Bu mumların üzerinde bazıları simli, kurdeleli, şık taşlarla bezeli, püskül detaylı, renkli, kokulu gibi çeşitlerinide görmüşsünüzdür.

Evlere mum işi veren firmalar oldukça fazladır. Özellikle dekoratif ürünler ve dekoratif obje satan züccaciye gibi firmalar, bu konuda birçok işi evlere vermekte ve hazırlatmaktadır. İnternet üzerinden de ilanlarını yayınlamaktadır. Aslında siz bir mum dekore ederek zevkinizi ve farklılığınızı bu mağazalara götürerek teklifte de bulunabilirsiniz. Yapımı kolay zevkli ve eğlenebileceğiniz de bir iş olmasından dolayı yaparken de öğrenebileceğiniz hem de para kazanabileceğiniz bir olanak tanır size bu iş. Dolayısı ile dekoratif mum yaparak birbirinden renkli ve farklı mum tasarımları yapabilir ve bunları satabilirsiniz. Sadece firmalardan haber gelmesini veya ilan vermelerini beklemeden siz birden çok yapacağınız farklı tarzlarda ve modellerde mum çeşitleriniz ile internete ilan verebilir ve ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Ev hanımları dekoratif ürünlere oldukça meraklı ve evlerini süslemek için bu dekoratif ürünlere bolca para harcamaktadırlar.

Mum yapım malzemeleri satan firmalardan kolaylıkla edinebileceğiniz malzemeleri hazırlayarak mum yapımı için gerekli tüm ürünleri bu firmalardan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda mum boyası mum dekoratif ürünleri gibi birçok malzemeyi de alabilir ve mumlarınızı dekore etmeye başlayarak aynı zamanda sosyal paylaşım sitelerinde de ürünlerinizin resimlerini çekerek ekleyebilir ve müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Zevkli ve eğlenceli bir iş olarak mum dekore işi birçok bayanın hem severek hem keyifle yaptığı ek işlerden biridir. Eğer boş zamanınız varsa sizde boş zamanlarınızı nakde çevirebilmek için bu tür uğraşlar içine girerek el emeğinizle yaptığınız ürünlerin satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • Nevra
  1 ay önce

  Paketleme yapılır yardımmm edin ne olur bu işe çok ihtiyacım varrr

  0
  yorum beğen
 • Nevra
  1 ay önce

  Paketleme işleri yapılır
  Ne olur yardım edin ne olur

  0
  yorum beğen