DOYUYO! TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

DOYUYO! YEME-İÇME SEKTÖRÜNDE YENİ BİR İHTİYACA HİTAP ETMEK ÜZERE 1 YIL SÜREN AR-GE, KONSEPT VE MUTFAK ÇALIŞMALARININ ARDINDAN HAYATA GEÇİRİLDİ. İLK ŞUBELERİNİ İSTANBUL ÖZDİLEK AVM’DE AÇTIKLARINI BELİRTEN DOYUYO! FRANCHISE VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ SELAHATTİN BOZKAYA, YENİ AÇILACAK ŞUBELERİ HAKKINDA DA BİLGİ VERDİ.

Doyuyo! markasının doğuşu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Doyuyo’yu yeme-içme sektöründe yeni bir ihtiyaca hitap etmek üzere 1 yıl süren Ar-Ge, konsept ve mutfak çalışmalarının ardından hayata geçirdik. Konseptimizde bol çeşitten oluşan doyurucu ve şık tabaklar, lezzeti artıran özel soslarla birlikte sunuluyor. Doyuyo, fiyat kalite ilişkisini son derece iyi analiz eden yeni tüketici profilini, lezzet, dinamik ve güler yüzlü servis, şık bir ortam ve sunumla mutlu etmek üzere tasarlandı. 


DOYUYO! FRANCHISE VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ SELAHATTİN BOZKAYA

Misafirlerinize ne tür menüler sunuyorsunuz?

Doyuyo! menüsünde, Perimayo, Körimayo, Barbekümayo, Kekikmayo, Chipotlemayo, Shiriracha özel sosları ile hazırlanan Izgara Butt’lar, tavuk pirzola ile hazırlanan Orijinal, Barbekü, Paprika Parmesan, Wujuköri, 7 Otla, Red Dragon Butta çeşitleri, Doyuyo’nun özel marinasyonu ile 12 saat terbiye edilen kemiksiz deri göğüs filetoları ile hazırlanan Tenders’lar, hamburgere Doyuyo ekibinin yorumunu kattığı lezzet bombası Yoburger! ve tavuk pirzoladan hazırlanan Yodürüm! çeşitleri hem göze hem damaklara hitap ediyor. Doyuyo’da ayrıca Rusya’ya karşı kaybettiği savaşın ardından sığındığı Osmanlı Devleti topraklarında 5 yılını geçiren İsveç Kralı 12. Karl’ın ülkesine götürdüğü köfte tarifi olan İsveç Köfte’nin, Orijinal, Demiglacce, Cafe de Paris, Mantarlı Kremalı, Kekikli Kremalı, Acılı Közbiberli olmak üzere 6 farklı çeşidi, özel tatlar keşfetmeyi sevenleri bekliyor.

Doyuyo menüsü Fish&Chips, Patayo!, Nachos, Mozorella Stick, çorba çeşitleri, Nan Ekmeği, Browyo ve Tiramiyo ile de her zevke uygun alternatifler sunuyor.

İlk şubenizi nerede açtınız? Burada açma nedeniniz nedir?

Doyuyo ilk şubesini 17 Temmuz 2019’da İstanbul Özdilek AVM’de açtı. Türkiye’nin en iyi AVM ve caddelerinde yer almayı planlıyoruz. Özdilek AVM’de şehir merkezinde ve yoğun bir AVM olarak ilk şubemizi açtığımız lokasyon oldu.

Büyüme stratejilerinizden bahseder misiniz?

Türkiye çapında çok hızlı büyümeyi, iyi alışveriş merkezleri ve caddelerde yaygınlaşmayı planlıyoruz, sonrasında yurt dışına açılacağız.

Franchise şartlarınız neler?

Öncelikli olarak işinin başında duran, istekli ve çalışkan bayileri tercih ediyoruz. 60-400 metrekare arasında ekibimiz tarafından onaylanacak lokasyonlarda, konseptimize uygun yatırımı yapabilecek yeterlilikte ve tecrübedeki bayilerle çalışabiliriz.

Yakın zamanda nerelerde şube açma planınız var? Hedefleriniz neler?

İlk şubesini 17 Temmuz 2019’da İstanbul Özdilek AVM’de, ikinci şubesini ise Ankara’da açan Doyuyo, ağustos ve eylül ayında Viaport AVM, Mavibahçe AVM, İzmir Optimum AVM, Venezia AVM, Metropol İstanbul AVM, Cevahir AVYM ve 41 Burda AVM’de açılacak yeni şubelerinden sonra hızla Türkiye genelinde büyümeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here