DP Parfüm Bayiliği ve Şartları

Franchise imkanı sunan DP Parfüm, açık parfüm bayiliği alanında en iyileri arasında yer alıyor. Perakende satış fiyatlarının yüksek olmasına rağmen kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen ve kalıcı bir koku özelliğini de taşıyor. Birçok girişimci parfümeri üzerine artış gösteren bir yöneliş sergiliyor. DP Parfüm ise bayilik üzerine arayışta olan girişimci ruhlara yatırım yapmaları için fırsatlar sunuyor. Girişimcilik ve bayilikler üzerine sitemizde parfümeri üzerine farklı konular yer alsa da içlerinden en iyisi DP Parfüm diyebiliriz. Gerek kalıcı koku özelliğiyle, gerek ise markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesi tercih edilmesinin ilk sebepleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin hemen her ilinde bayilikleri bulunan DP parfüm, sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın birçok ülkesine de ihracatlar yaparak bayilikler sunuyor.

DP Parfüm Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere DP Parfüm yalnızca Türkiye’ye değil birçok Avrupa ülkesine de franchise imkanı sunuyor. Türkiye’nin birçok şehrinde ve ilçesinde yer alan DP parfüm bayilerinden biri de siz olabilirsiniz. DP Parfüm bayiliği için başvuru yapmak isteyen girişimcilere bu konumuzun devamında detaylı bilgileri sunmaya devam edeceğiz. Zengin çeşitliliği ve kalıcı kokusu sayesinde sürekli tercih edilen marka, müşterilerinin gönlünde taht kurmasıyla birçok girişimcinin hedef noktası haline gelmiş bulunmakta. DP parfüm bayilik başvurusu için markanın resmi web sitesi üzerinden yani internet üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde hemen işleminden sonra;

  1. Dükkan açacağınız ilin bölge müdürü sizinle irtibata geçecektir.
  2. Bulunduğunuz il veya ilçede başka bir DP bayiliği var ise başvurunuz zor geçebilir, eğer il veya ilçe kalabalık bir nüfusa sahip ise DP parfüm tarafından franchise hizmetine tabii olabilirsiniz.
  3. Açılacak olan dükkanın ana cadde ve işlek bir yerde olması gerekmektedir. Halkın yoğun olarak kullandığı caddeler, AVM veya benzeri iş merkezleri sizden talep edilecektir.
  4. Kullanılması planlanan dükkanın en az 10 m2 olması gerekmektedir. (Tüm bu maddeler gerçekleştirildiği andan itibaren işin maliyet kısmı devreye girmektedir)

DP Parfüm Dükkanı Nasıl Açılır?

Hemen üstte belirtilen maddeler yerine getirilecekse eğer işin maliyet kısmı bu kapsamda devreye giriyor. Bu şartlar neticesinde yatırımcı veya girişimciler kiralanan veya satın alınan işyerinin dekorasyon ve reklam giderlerini de karşılamaları gerekmektedir. Bu dekorasyon maliyeti mevcut dükkanın m2 alanına göre fiyat değişikliğine uğrayabilmektedir. Kısaca mali rapor çıkarmak gerekirse; en düşük sermaye ile kurulan bir parfümeri dükkanı için 10 bin TL gibi bir paranızın olması gerekmektedir.

  • Dolap, raf ve masa gibi iç dekorasyon masrafları: 3 bin TL
  • Toptan açık parfüm satın almak için: 5 bin TL (en az)
  • Dükkanın reklam tabelası ve dış kompazit kaplaması için: 2 bin TL

Belirttiğimiz bu maliyet oranları dükkanın büyüklüğüne göre değişebileceği gibi, öte yandan işletmenin kurulması için resmi kurumlara harcanan harçlar dahil olmamaktadır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here