Ek Gelir Elde Etmenin Yolları – 8 Yol

Bütçemize bir nebze olsun katkı sağlamak düşüncesiyle her birey, ek iş yaparak ek gelir elde etme derdindedir. Aldığınız maaş ve aylık geçim tutarınız orantısız mı? Evet diyenleri duyar gibiyiz.. Maalesef günümüz şartlarında herkes iyi maaş alamıyor ve ay sonunu getiremiyor. Haliyle her yetişkin birey ek gelir elde etmek istiyor.

İnternet çağının getirdiği güzelliklerden biri de, googledan arama yaparak her bilgiye erişebilir olmamızdır. Ek gelir elde etmek istediniz ve google vasıtasıyla sitemize geldiniz. Şuan yazımızı okuyorsunuz. Ne büyük bir lütuf olsa gerek.. Şimdi gelelim merak ettiğiniz, ek gelir elde etmenin yolları, konu başlığını incelemeye..

Nikah Şekeri Yaparak Ek Gelir Elde Edin !

Nikah organizasyonlarının vazgeçilmezi nikah şekeridir. Hiç nikah şekeri dağıtılmayan organizasyona şahit oldunuz mu? Hayır diyenlerin çoğunlukta olduğunu düşünüyoruz. Bu durum sizler için fırsat haline geliyor. Evinizde oturduğunuz yerden, basit alet ve ekipmanlar ile nikah şekeri yapmanız mümkün. Nasıl mı? Çok basit.. Detaylı bilgiye, evde nikah şekeri yaparak para kazanmak, konu başlığımızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Börek Yapın Satın Bütçeniz Hareketlensin !

Börek tüketmeyen nadir insan vardır herhalde.. Aldığımız kiloların sebeplerinden biridir börek. Ne yapalım çok lezzetli.. Sıcak çayımızın yanında bir dilim börek olsa ne iyi giderdi ama.. Bu tarz düşünen belki binlerce insan mevcut. Yanlış duymadınız binlerden bahsettik. Bu kadar fazla taliplisi olan bir gıdanın kazancı olmaz mı hiç.. Hemde ne kazanç olur.. Detayları, evde börek yaparak para kazanmak mümkün, konu başlığımızda inceledik.

Google Adsense, Ek Kazançtan’da Fazlası..

Blog, web site sektörüne hiç atılmadıysanız, haliyle adsense nedir? diye düşünüyorsunuzdur. Hemen cevaplayalım. Adsense, İnternet ortamının en kazançlı reklam platformudur. Google bize böyle bir güzellik yapmış, neden değerlendirmeyelim? Tabi ki de değerlendirelim, akıllı girişimcileriz biz.. Hemde ek gelire ihtiyacımız varken.. Düşünseniz ya, tam zamanlı işinizle meşgul iken blogunuzdan para kazanıyorsunuz. Ohh ! tadından yenmez be.. Konunun devamı için sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Tamam sakin olun aşağıda detaylara ulaşabileceğiniz link bıraktık.

[ilgiliicerik icerik_id=”2778″]

Makyaj Youtuberi Olun !

Bayanlar bu önerimiz size.. Zaten her gün kendinize makyaj yaparak, güne motivasyon olarak yüksek başlıyorsunuz. Ne oluyor sanki ? 3, 5 çapulcu göz kamaştırıcı güzelliğinize laf atıp moral bozmaktan başka? Kameranın karşısında makyaj yapsanız ne kaybedersiniz? Durun biz cevaplayalım. Kesinlikle hiç bir şey.. Aksine oldukça fazla para kazanırsınız. Hatta bu kazanç öyle bir boyut alır ki.. Tam zamanlı işinizden istifaya kadar götürür sizi.. Link bıraktık aşağıya, tıklayın ve detaylara erişin..

Konu detayı ; Makyaj Youtuberi Olarak Para Kazanmak

Oyun Oynayın !

Aranızda oyun oynamayan var mı? Boş zamanlarımızın çoğunu, gerek mobil, gerekse bilgisayar oyunlarıyla geçiriyoruz. Oyun oynarken video çekerek para kazanın desek? Harika fikir olsa gerek.. Çok ciddi boyutlarda gelir elde edenler oldukça fazla.. Sizlerde bu listeye adınızı yazdırabilirsiniz. Geçenlerde Enes baturun kanalında izledim. Adamın biri oyun oynarken twitch kanalında canlı yayın yapıyordu. Tam tamına 1 milyon dolar bağış aldı. Yanlış duymadınız 1 milyon $ .. İster youtube kanalı açın, isterseniz de twitchten canlı yayın açın ve bağış yoluyla kazanın. Oyun Oynayarak Para Kazanma başlığımıza göz atıp detaylara ulaşın.

Online Koçluk !

Oturduğunuz yerden insanların hayatlarına dokunabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, insanlar çoğu durumda yardıma ihtiyaç duyarlar. Hele ki psikolojik durumlar aldı başını gitti. Stres desek hat safhada.. Depresif haller sıkça görülmekte. Ekstra olarak ünlüler ve başı kalabalık insanlar fikir alışverişi ve önerilerde bulunabilecek yaşam koçları ararlar. Görüntülü veya mobil teknoloji vasıtasıyla bu işi kıvırabilirsiniz. Devamı, online koçluk yaparak para kazanma başlığımızda gizli..

[ilgiliicerik icerik_id=”2782″]

Takı İşine Yönelin !

Evde takı işi yaparak para kazanan bir çok insan mevcut. Özellikle bu çağrımız bayanlara.. Yetenekli baylarda bu çağrımızı üstlenebilirler tabi ki.. Otobüste, dolmuşta, avmlerde, kalabalık ortamlarda gözünüze çarpıyordur. 7 den 70’e herkes takı olarak aksesuarlar tercih etmekte. Şu zamanda ilginç takılar dikkat çekiyor. İlginç ve çekici takı trendi oluşturmayı başarın ve kazanın..

Göz atın ; Evde Takı İşi Yaparak Para Kazanma Sanatı

[ilgiliicerik icerik_id=”2613″]

Komisyon Alın !

Artık bir çok satış, aracılar vasıtasıyla gerçekleşmekte. Kibar adı danışmanlık hizmeti ama halk arasında komisyoncu tabiri kullanılır. Ev, arsa, araba ve benzeri satılabilecek şeyleri pazarlayıp aracılık yapmış olurlar ve aradan yüklü komisyonları cebe indirirler. Ek iş gayesiyle komisyonculuk işine yönelebilirsiniz. Şayet olumsuz ve zor tarafları da var. Yani o kadar emek harcarsınız.. Müşteride son anda vazgeçer ya, tamda bu durumdan bahsediyoruz. Maalesef bu tip miğde bulandıran anlarla da karşılaşmak mümkün. Artısını, eksisini ölçüp biçin ve mantığınıza yatıyorsa bu işi değerlendirin..

Bayiliksepeti Ne Diyor?

Bayiliksepeti daha ne desin.. Çok mantıklı ek gelir kaynaklarından bahsettik. E yani içinden yapabilecekleriniz illaki olmalı. İşin şakası bir yana, bahsettiğimiz işlere ek gelir niyetiyle başlayıp çok para kazanan insanlar günümüzde adından söz ettirmekte. Eğer kendinize güveniyor ve yapabilirim diyorsanız, hiç vakit kaybetmeyin. Araştırmalarınızı iyi yapın ve başlayın. Çok beklemek aşık usandırır tabiriyle düşünürsek.. Çok beklemeniz daha işe yönelmeden sizi soğutacaktır. Disiplinli ve prensipli olun. Planlı ve düzenli çalışmak başarı getirecektir. Etrafınızın olumsuz tepkilerine aldırmayın.. Unutmayın ki başarılı girişimciler, girişimleri başarıya ulaşmadan önce, itilip kakılmışlardır..

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here