En Karlı Bayilik Yatırımları 2017

Günümüzde en önemli konulardan biri markadır. İnsanlar markalara ve bu markaların kalitesine çok önem vermektedir. Markaların insanlarda uyandırdığı bir güven ve kalite hissi mevcut. Bu sebepten dolayı bir kitleyi yakalamak ve çekmek için marka olmak veya büyük bir markanın bayiliğini gerekmektedir. Marka olmadan yatırım yapılan bir işte başarısız olma riski yüksektir. Bir işte başarıyı yakalamak için bayilik almak sizi rakiplerinizden daha ön plana olmanızı sağlayacak ve daha profesyonel gösterecektir. Bu yazımızda 2017 yılındaen karlı bayilik veren firmaları inceleyeceğiz.

1-) Kahve Aşkına

Yatırım bütçesi büyük olan kişilerin değerlendirebileceği iyi bir seçenektir. Rutine bağlamış diğer cafe ve cafe tarzlarının aksine cafe sektörüne renk katmış bir markadır kahve aşkına. Son zamanlarda hızla yayılmasına rağmen henüz her yerde olmayan bu marka yoğun ilgi ve alaka görmektedir. Rakiplerinin aksine kar oranı çok yüksek olan ve yatırımcılarını ağır sorumluluklar altına bağlamayan bir firmadır. Değerlendirilmesi gereken önemli  bir yatırımdır.

2-) Kahta Çiğ Köfte

Birden bire yaygınlaşmış ve sayıları inanılmaz bir şekilde artmış çiğ köfte markaları arasında sıyrılan bir markadır kahta çiğ köfte. Yöresel bir lezzet ve farklı tutumuyla adından çokça bahsettiren kahta çiğ köfte dilden dile yayılmaya başladı. Standart bir kurulum için büyük bütçe gerektirmeyen ve yatırımcısına her alanda destek veren kahta çiğ köfte özel kampanya ve fırsatları ile çeşitli süprizler sunmaktadır. Değerlendirilebilecek çiğ köfte firmaları arasında olan bu marka kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

3-) Tea & Pot

Ülkemiz başta olmak üzere dünya çapında ciddi bir çay tüketimi gerçekleşmektedir. Çay kalitesinden yapılışına, demlenmesine çay ile ilgili bir çok konuya önem veren ve anlaşma yaptığı yatırımcılara bu konuda önemli eğitimler vererek eşsiz bir kalite sunmaktadır. Sunum şekli ile ve verdiği hizmet kalitesiyle müşterileri mest eden bu markadan bayilik almak çok kolaydır. Uygun bir fiyata bayilik almanız mümkündür. Sunumlarında uyguladıkları yöntemle insanları çaya doyuran bu firmanın kalitesini tartışmak imkansızdır ve değerlendirilmesi gereken bir firmadır.

4-) Little Caesars

Lezzetinin damaklardan silinmeyeceği bu pizza markası bayilik veren önemli markalar arasındadır. Adından sıkça bahsettiren ve insanların tekrar tekrar gidip geleceği bir lezzet olan bu pizza markasından bayilik almak için çok para harcamak gerekmez. Rakiplerinden daha az yatırım gerektiren bu firma rakiplerinden daha iyi bir kalite ve lezzet sunarak kısa zamanda yükselmenizi sağlayacaktır.

5-) Pastanecim

Unlu mamüller ve kalite denince akla ilk gelen Pastanecim markası gerçekten yarattığı sloganın hakkını vermektedir. Sloganı “ Bu işte anne eli var  “ olan bu firmanın kalite temizlik ve lezzetten asla ödün vermeden hizmet sunmaktadır. İnsanların gerçekten mutlu ayrılmasına sebep olan bu markadan bayilik almak çok zor değildir. Hijyen ve kalitenin ön plana çıktığı bu markada açıldığı her yerde kitleyi hemen yakalayacaktır. Fiyatlarının uygun oluşu her kesime hitap ettiğini göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here