En Kolay Bayilik; TOSTMATİK

TOSTMATİK Nedir?

TOSTMATİK aynı anda hem içecek hem de tost verebilen bir otomattır. Hijyenik koşullarda hızda mühendisleri kontrolünde el değmeden üretilerek paketlenmiş ürünlerin müşterilere en hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Ar-Ge’si ve üretimi tamamen Türkiye’de ve Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmiş dünya standartlarının üstünde bir otomattır.

Tamamen Türk damak tadına uygun olarak, kalitesi onaylanmış, markası tanınmış, helal sertifikası olan malzemelerle, el değmeden ve en üst düzey hijyenik koşullarda üretilen lezzetli tostlar 60-90 saniye gibi kısa bir sürede servis edilmektedir.

TOSTMATİK üzerinde kâğıt para, bozuk para ve kredi kartı ödeme sistemleri standart olarak sunulmaktadır. Nakit ödemelerde para üstü verebilmektedir. Ayrıca, personel kartları vb. ödeme sistemleri ile de uyum çalışması yapılarak bu ödeme sistemlerinin de kullanılabileceği bir alt yapıya sahiptir.

Üzerindeki dokunmatik panel sayesinde interaktif bir sipariş alanına sahiptir. Üstün teknoloji ile donatılmış TOSTMATİK aynı anda birden fazla ürün siparişi alabilmesi, hazır menüleri, kampanyaları ve yapay zekâsı ile ülkemizde otomat sektörüne yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Otomat ön yüzünde bulunan LED TV ile hem tanıtım videolarımız hem de alınan reklamlar oynatılmaktadır. Bu sayede sipariş esnasındaki bekleme süresinde müşterilerin kaliteli vakit geçirmeleri sağlanmış olacaktır.

TOSTMATİK uzaktan izlenebilen ve yönetilebilen bir teknolojik alt yapıya sahiptir. TOSTMATİK stok, satış ve otomatla ilgili tüm teknik bilgileri uzaktan izlenebildiği gibi fiyat ve ürün değişikliği ile kampanyalar ve menüler uzaktan ayarlanabilmektedir. Diğer otomatlara göre daha az mekanik aksama sahip olduğundan bakım ihtiyacı daha azdır ve arıza riski minimize edilmiştir.

Neden Franchise Olmalıyım?

 • TOSTMATİK, yatırım maliyetinin düşük olması sayesinde düşük sermayelerin değerlendirilmesine ve ekonomiye kazandırılmasına imkân sunar. Aynı zamanda, otomat olması itibariyle, istenilen adette otomat satın alınabileceği için yüksek sermayeli yatırımcılara da hitap etmektedir.
 • TOSTMATİK, yatırımcısına herhangi bir iş yükü oluşturmadığından ve zaman harcatmadığından dolayı, sadece yatırım yaparak kendi iş hayatına devam ederek ek gelir sağlama imkânı sunar.
 • TOSTMATİK’in bir diğer avantajı da taşınabilir ve yeni lokasyonlarda kolaylıkla çalıştırılabilir olmasıdır. Beklenen gelirin altında kalınan durumlarda yer değişikliği kolaylıkla ve neredeyse masrafsız olarak yapılabilmektedir. Bu sayede yatırım kaybına uğrama riski de minimize edilmiştir.
 • TOSTMATİK’ten satılan ürünlerin ödemeleri siparişler hazırlanmadan önce alındığı için tahsilat riski bulunmamaktadır.
 • TOSTMATİK bünyesinde birçok çeşit tost barındırabildiği için her damak tadına hitap etmektedir. Tost ve içecek günün her saatinde tüketilen ve tercih edilen ürünler olması itibariyle TOSTMATİK çok geniş müşteri kitlesi olan bir yatırım olmasını sağlamaktadır.
 • TOSTMATİK sahip olduğu uzaktan erişim teknolojisi sayesinde, yatırımcısına her an yatırımını izleme ve takip etme imkânı sunmaktadır. Ayrıca tüm satış bilgisini de paylaştığından dolayı ne kadar kazanç getirdiği görülmektedir.
 • TOSTMATİK yatırımında en önemli hususlardan biri de reklamlardır. TOSTMATİK üzerinde bulunan LED TV’ye reklam alındıkça yatırımcısı da buradan gelir elde edecektir. Bu sayede TOSTMATİK yatırımcısının ürün satışlarının yanında reklam gelirleri de olacaktır. Yani TOSTMATİK, yatırımcısına hem gelişmiş ve eşsiz bir otomat, hem de bir reklam panosu vermektedir.
 • TOSTMATİK’te satışa sunulan ürünlerin düşük fiyatlı olması gıda olması ve halkın yaygın tükettiği ürünler olması sebebiyle TOSTMATİK ekonomik krizlerden az etkilenir.
 • Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilecek yatırım koçluğu sayesinde yatırımınız sürekli olarak takip edilerek geliştirilecek ve yatırımcılara gelir seviyesini artırma yolunda önerilerde bulunulacaktır.

Tostmatik Franchise Avantajları

 • İlk 100 TOSTMATİK yatırımcısından herhangi bir giriş bedeli talep edilmemektedir.
 • Yatırımın geri dönüş süresi 18-36 aydır
 • TOSTMATİK ürün satışlarından elde edilen kar marjı lokasyona ve ürün çeşitliliğine göre %20-%40 arasında değişmektedir.
 • TOSTMATİK otomatlarında yayınlanacak reklamlarla ilgili faaliyetler firmamız tarafından yürütülecek olup TOSTMATİK yatırımcısı otomatının reklam gelirlerinden de %20 pay alacaktır.
 • Proje kapsamında anlaşmalı bankalardan avantajlı kredi imkânı sunulmaktadır. Bu sayede hem çok cüzi sermayelerle TOSTMATİK yatırımcısı olmak hem de daha fazla adet TOSTMATİK alarak geliri artırma fırsatı yatırımcılara sunulmaktadır.
 • Otomatın arıza ve bakımları firmamız tarafından karşılanacaktır ve yatırımcısına kesinlikle ek bir masraf çıkartmayacaktır.

 

İletişim için;

Adres: Yeni Mah. Hekimbaşı Çiftlik Cd. No:103 Beykoz/İST
Telefon: Tel : +90 216 460 00 77
E-Posta: info@tostmatik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here