Erikli Su Bayiliği ve Şartları

Düşük sermayeye sahip olup kârlı bir iş yapmak isteyenler son dönemlerde ünlü markalara ait su bayilikleri alarak hedeflerini gerçekleştirmektedirler. Erikli markası damacana ve ek olarak pet su bayiliği adı altında verdiği franchise imkanlarıyla iş sahibi olmak isteyenlerin yanında oluyor. Son zamanlarda markasal bir kapsamda büyüme sağlayan ve tabiri caizse Türkiye’nin en yüksek marka prestijine sahip olan Erikli su bayiliği alarak sizlerde bu marka adı altında satışlarınızı iyiye götürebilirsiniz. Bu büyük markanın dolum merkezi yani bir diğer deyişi ile fabrikasyon alanı Bursa’nın Kestel ilçesinde tesis edilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra birçok Avrupa ve dünya ülkesine ihracatlar sergileyen Erikli su, her geçen gün büyümeye ve daha iyi kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Uludağ’ın zirvesinden akan suyu el değmeden dolumu gerçekleşmekte olup, bu sayede tamamen doğal bir kıvamda olduğundan ötürü sürekli tercih halini kazanmaktadır.

Erikli Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kalite kapsamında büyük bir üne sahip olan Erikli su, bu sayede dünyanın 10 farklı ülkesine ihracatlar sergilemektedir. Bu ülkeler arasında ilk başta Almanya olmak üzere Danimarka, Avusturya, İngiltere, Azerbaycan, Dubai, Hollanda, İsviçre ve K.K.T.C. gibi önemli ülkelerden yatırım yapmak isteyenlere kolaylık sağlamakta. Bu ülkelerden çok sayıda bayilik almak isteyen kişiler yatırımlarını doğru bir orantıda yaparak iyi bir girişimci olmanın hedefini oluşturmakta. Hem damacana hem de pet, yani bilinen adıyla şaşal su bayiliği üzerine Erikli markasına başvuru yapmak için dilerseniz “buraya” tıklayarak internet üzerinden veya dilerseniz konumuzun sonlarında yer alan iletişim numaralarından kendilerine ulaşarak başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz. Bağlı olduğunuz il ile ilgili sorumlu olan Erikli su bölge müdürlüğünce yapılan ön başvuru formu incelemesi sonunda size gönderilecek formun eksiksizce doldurularak tekrar kendilerine gönderilmeleri istenecektir. Bayiliği almak istiyorsanız mutlaka bu formu doldurmanız gerekiyor, akabinde bölge müdürlüğü tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Erikli Su Bayiliği Almak İçin Gerekli Şartlar

Sadece ülke geneline değil, aynı zamanda yurt dışı ihracatlarıyla da çok konuşulan Erikli su, bayilik almak isteyen girişimcilere bir takım şartlar koşmaktadır. Bu şartları yerine getirebilen girişimcilerin bayilik almaları da oldukça kolay bir süreçten geçmektedir. TS – ISO – OHSAS gibi önemli kalite belgelerine sahip olan Erikli, su bayiliği almak isteyen girişimcilere daha seçilebilir bir marka olmaktadır. Bayilik alırken ürün çeşitliliğinden seçim yapabilirsiniz. İster damacana veya dilerseniz pet ve hatta her ikisinin de bayiliğini alabilirsiniz. İşte bu bayilik için genel şartlar nelerdir, gelin hep birlikte bakalım.

  • Bayiliğin yapılacağı bölgede bulunan büfe, bakkal, market ve diğer toplu satış yapabileceğiniz işletmelere tedarik sağlamak amacıyla yeteri kadar depolama alanına sahip olmalısınız.
  • Bulunan bölgeye yetecek kapasiteye sahip kapalı kamyonetinizin olması gerekiyor.
  • Bu bölge içerisinde yer alan işletmelere yetecek seviyede personel istihdam etmelisiniz.
  • Ofisinizde mutlaka bilgisayar, fax ve telefon gibi ofis malzemeleri olması gerekmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here