arama

Ev Yapımı Reçel İle Para Kazanmak

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Ev reçel fiyatları aslında tamamen sizin uygulayacağınız fiyatlara göre değişiklik gösterecektir. Ev hanımları aile bütçelerine ek gelir sağlayabilmek için çeşitli iş fikirleri üretmekte ve çalışma güçlerini her zaman belli etmekte ve başarılı olmaktadırlar. Ev yapımı reçel marketlerdeki reçel ile birbirinden tamamen farklıdır. Ev yapımı reçeller daha sağlıklı ve katkı maddesi içermediği için daha çok tercih edilmektedir. Sizde kendi evinizde ev reçeli yaparak satışını yapıp para kazanabilirsiniz. Yaptığınız reçelleri pazarda satabilir veya marketlere örnek götürerek kalitenizin raflarda olmasını sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden kendinize ilanlar açıp ev reçeli yaparak satışını yapabilirsiniz.

Ev reçeli arayan firmaları araştırarak bu firmalara çeşitli örnekler götürerek kendinize yeni bir ek iş fırsatı oluşturabilirsiniz. Ev reçeli hem organik hem sağlıklı hem katkı maddesiz olmasının yanı sıra aynı zamanda marketteki ürünlerden daha lezzetlidir. Birçok kişi internet üzerinden ev reçeli satın almakta veya alışverişlerde sizlerinde görebileceği gibi pazarlarda ev reçeli satın almakta ve daha çok evde yapılan gıdalara önem vermektedirler. Sizde kendinize yeni bir iş fikri geliştirdiniz bu fikrin üzerine giderek el becerilerinizi ve el maharetinizi göstermenizin zamanı geldi. Tüm malzemelerinizi alarak kavonozları biriktirmeye başlayın.

1 kilogram reçel maliyeti şöyle hesaplamak gerekirse marketlerde özellikle 370 gr. kadar reçel 2 ya da 4 TL’den satılmaktadır. Tabii ki markasına göre 1 TL ya da 2 TL değişiklik gösterebilir. Kilo hesabı yaparsak, 10 TL’ye 1 kilosunu almanız mümkün. Ancak ev yapımı reçelleri daha yüksek fiyattan satabilirsiniz. Ev yapımı daha çok ilgi çekici daha sağlıklı ve katkı maddesi içermediğinden sizde küçük bir kavanoz olan 350 gramlık ücreti 8 TL’den rahatlıkla satabilirsiniz. Bu iş için öncelikle internet üzerinden araştırma yapabilir gerekli bilgileri toplayabilir yada en yakınınızdaki market veya alışveriş merkezi gibi naturel ürünler satan dükkanlardan bu konuda destek alabilirsiniz. Hem aile bütçenize katkıda bulunacak, hem eğlenceli ve bildiğiniz bir işi yapacak, hem de keyifli para kazanmanın zevkini yaşıyor olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Evde Ek İş İlanları
 • Safiye
  1 hafta önce

  Ev hanımın tamamen doğal reçel yapıyorum ek gelire cok ihtiyacim var cocugum var gecinemiyorum iş istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Ahmet
  6 ay önce

  Doğal ürünler pazarı her zaman kazandırıyor

  5
  yorum beğen