arama

Evde Bilgisayar Teknik Destek

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Bilgisayar tamiri yaparak para kazanma, evinizde yapabileceğiniz güzel getirisi olan ve para kazanabileceğiniz işler arasında yerini almaktadır. Bilgisayar tamiri konusunda teknik bilginiz varsa server ayarları, donanım ayarları, pc kurulumu gibi birçok konuda evinizde hizmet verebilirsiniz. Hatta kendinize el broşürleri bastırarak birçok yerde dağıtım yapabilir veya binaların giriş güvenlik kısımlarına bırakabilirsiniz. El broşüründe iletişim bilgilerinizin de yer aldığı açıklayıcı bilgiler yazarak hangi bilgisayar türünde hizmet verdiğinizi belirtebilirsiniz. Laptop tamiri, diz üstü bilgisayar tamiri, notebook ve masaüstü bilgisayar tamirlerini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden de reklam yaparak kendi ilanınızı yayınlayarak müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Evde para kazanmak için öneriler arıyorsanız, öncelikle yapabileceğiniz işleri sıralayarak bu işe başlayabilirsiniz. Aslında bir işiniz var ama ek bir iş arıyorsanız yeteneklerinizi ortaya çıkararak birçok evde hizmet verebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz işleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde bilgisayar teknik destek verebileceğiniz gibi, editörlük işi yapabilirsiniz. Çeşitli firmalara makale ve tanıtım yazısı hizmeti verebilirsiniz. Seslendirme yaparak para kazanabilirsiniz. Web tasarımı, web dizaynı, blog tasarımı ve dizaynı gibi evde yapabileceğiniz birçok iş sektörü bulunmaktadır. Özel dersler vererek öğrencilere hizmet verebilirsiniz. Yabancı diliniz varsa, tercümanlık yapabilir veya İngilizce makale yazarlığı yaparak ta ayrıca para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar tamiri yapmak bu işi bilen kişiler için oldukça etkin bir meslektir. Kullandığımız kişisel bilgisayarlar veya iş amaçlı kullandığımız bilgisayarlar zamanla bozulabilir veya teknik destek gerekebilir. Bilgisayarlarda donma ve ekran kayması gibi sorunlar yaşanabilir bu konuda destek vererek yeterli miktarlarda para kazanmanız mümkündür. Evde verebileceğiniz hizmetler içerisinde yer alan bilgisayar tamiri yapma işini gerçekleştiren birçok kişi bulunmakla birlikte çoğunluğu erkekler oluşturmaktadır. Zaten bilgisayar teknik destek firmanız var ise ve bunu evde yapabileceğiniz ek işlerle de sağlayabilirsiniz. Teknik donanıma sahipseniz bu iş sizin için artı para kazandıracak bir iş olmasından dolayı sizin gelirinizi ikiye katlayabilir. Müşterilerinizin evinden veya ofisinden bilgisayarlarını veya laptoplarını alarak kendi evinizde tamirini yapıp tekrar teslimatını yapmanız oldukça etkili ve sizi tercih etme sebeplerinden biri olacaktır.

Evde Ek İş İlanları