Evde Boncuk Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Sağlayın

Merhaba hanımlar ve ek işe de vakit ayırabilen beyler, bu yazımızda bir diğer popüler ek iş seçeneği olan evde boncuk paketleme işi ile ilgili detaylar aktaracağız. Evde boncuk paketleyerek asgari ücret ölçüsünde ek gelir sağlayabilir, aile bütçenize önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.

Bijuteri sektöründe al yapımı ürünler müşteriler tarafından her zaman ekstra ilgi görüyor ve daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor. Bu yüzden toptancılar sektördeki açığı kapamak üzere hem üretim, hem paketleme hem de dağıtım kanallarında iş paylaşımı yapmayı tercih ediyorlar. Bu onlar için maliyeti düşürdüğü gibi, üretim sürecini de bir hayli hızlandırıyor. Dolayısıyla vakit nakite dönüşüyor. Tam bu noktada boncuk paketleme işi için siz marifetli ve çalışkan ev hanımlarına veya bu işlere vakit ayırıp ek iş olarak değerlendirmek isteyen beylere ihtiyaç oluyor. Sizler de evinizde boncuk paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. İşvereninizin size vereceği malzemeler ile koli olarak teslim edeceği boncukları 50’şer, 100’er veya tercihe göre daha fazla düzenleyerek paketleyecek ve anlaşılan sürede işvereninize teslim edeceksiniz. Adet paketlemenin dışında renk ve büyük küçük boncuk olarak da ayrıntılı paketleme siparişleri alabilirsiniz. İşin kolaylığı herkesin malumu, biraz dikkat ve sabır isteyen bir iş olmasının dışında hiçbir zorluğu yok denilebilir. Hatta çocuklarınızın matematik eğitimine de katkı sağlayabilirsiniz. Evde boncuk paketleme işi yaparken çocuklarınıza da sayı saymayı öğretebilir, matematik becerilerini güçlendirebilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde boncuk paketleme işi yaparak, haftalık yetiştirebileceğiniz iş hacmine göre asgari ücretin biraz altı veya üzerinde ek gelir sağlamanız mümkün. Günlük 5 saat pir performansla, eliniz de hızlıysa bu rakamlara ulaşabilirsiniz. Ek iş tercihi yaparken kazançların genel olarak bu seviyelerde olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında hızlı ve çok miktarda üretim yapabileceğiniz bir ek ş modeli de tercih ederseniz beklentilerinizi karşılayabilir, ek işinizi uzun vadeli olarak düzenli bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Evde boncuk paketleme işi bu yönlerden değerlendirildiğinde pek çok ev hanımı tarafından sıkça tercih edilen ve düzenli ve çok yormayan bir ek iş tercihi olmaktadır. Ayrıca bunu bir hobiye dönüştürebilir, boncuklarla yapılan takı ve aksesuar odaklı bir ek iş modeline de geçiş yapabilirsiniz.

Ek iş odaklı yazılarımızda her zaman belirttiğimiz gibi, işveren ile aranızdaki diyalog oldukça önemlidir. Kendinizi güvenceye almanız, emeklerinizi riske atmamak için gereklidir. Bunu sağlamak, referans usulü bir işveren bulmanıza bağlıdır. Çevrenizden duyduğunuz veya internet üzerinden araştırdığınız yorumlar dahilinde ek iş veya işveren tercihinizi yapabilirsiniz. Evde boncuk paketleme işi için şehrinize özel araştırma yapmanız daha sağlıklı sonuçlar almanız için faydalı olacaktır. Yeni bir ek iş fikirler yazımızda görüşmek üzere, tüm okuyucularımıza kolay gelsin diyor, bol kazançlar diliyoruz.

27 YORUMLAR

  1. Selamın aleyküm çok işe ihtiyacım var ne olursa paketleme kına priz montajı mandal tesbih bileklik v.b ne olursa sakarya adapazarında oturuyorum lutfen dönüş yapın

  2. Merhaba sakarya adapazarında oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ne olursa boncuk priz montajı kına mandal paketleme tesbih v.b ne olursa lütfen bize ulasin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here