arama

Evde Çay Paketleme İle Ek Gelir Kazanmak

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Evde kurutulmuş çay paketleme işi aslında daha önce duymadığınız bir iş gibi gelebilir. Ancak son zamanlarda evlerde yapılabilecek işlere çay paketleme işleri de dahil edilmiştir. Özellikle ev hanımlarının aile bütçelerine destek sağlayabilmek için boş zamanlarında kurutulmuş çay paketlediği gözlemlenmektedir. Paket adet fiyatı üzerinden de kar edilebilmektedir. Evde çay paketleme zor bir iş olmamakla birlikte aynı zamanda keyifli ancak zaman alabilecek bir iştir. Çünkü dikkat istemektedir. Evlerinizde değişik ve farklı yapabileceğiniz işler arasında dahil etmeniz gereken paketleme işi, firmalar tarafından ek iş olarak verilmektedir. Siz de bu işi değerlendirerek ek iş yapabilirsiniz.

Evde yapılabilecek işler arasında, aslında yeteneklerinizi ve bilginizi kullanarak yapacağınız o kadar çok iş var ki… Özel yemekler yaparak ev yemeği satabilir, organik ürünler hazırlayabilir, hayvan bakabilir veya internet dünyasına açılarak web dizayn veya site kurulumu gibi teknik işler yapabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz kolay işler arasında yer alan paketleme işleri paketleme firmaları tarafından iş gücünü azaltabilmek amacı ile evlerde yapılabilir hale gelmiştir. Aynı zamanda ev hanımlarına da bir ek gelir oluşturması açısından internette de yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek kendinize uygun birçok iş bulabilirsiniz.

Evde ek iş yapmayan insan sayısı günümüzde oldukça azdır. Herkesin yapabileceği ve bir uğraş vererek para kazanabileceği işler bulunmaktadır. Evde çay paketleme de bu işlerden bir tanesi olup, kutulama veya paketleme kolayca yapabileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Siz de ek iş dünyasına açılabilir ek gelir kazanmak için bir araştırma içine girebilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan içeceklerin başında gelen çay aynı zamanda süreç olarak da birçok aşamadan geçmektedir. Çayın demlik veya poşet forma geçmesi de bir süreci simgelemektedir.

Siz de çay paketleme işini kolaylıkla yaparak, firmaya teslimat tarihinde teslim ederek paranızı alabilirsiniz. Bu sayede aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Firmalar size iş hakkında bilgiyi zaten veriyor olacaktır. Siz de söylenildiği şekilde firma konseptine uygun olarak kurutulmuş çay paketleme yaparak ve yapabileceğiniz günlük sayıyı da ilk aşamada belirleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • Büşra
  6 ay önce

  Konya’da ikamet ediyoruz 5 ekiple birlikte paketleme işi istiyoruz ihtiyacımız da var yardımcı olursanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Eda bekman
  12 ay önce

  Evde ek iş yapacak zamanım var bu işi titizlikle yapıp teslim edebilirim. Siirt

  2
  yorum beğen
 • ÖZLEM
  12 ay önce

  BU İŞE İHTİYACIM VAR. EKİBİM SAĞLAM. BALIKESİR

  2
  yorum beğen