Evde Dantel Örme İşi

Evde para kazanma işleri üzerine bu konumuzda sizlere evde dantel örme işi sayesinde nasıl para kazanacağınıza dair bilgiler sunacağız. Çok sayıda evde ek iş imkanı bulunmakta ve insanlar bu ek işler üzerine kendilerine en kolay ve en rahat olacak şekilde bulunan kategori üzerinden evde ek iş yaparak para kazanmaktadır. 2017 yılında firmalar başta ekonomik sorunlar olmak üzere birçok farklı nedenden ötürü personellerini işten çıkarmak zorunda kalmışlardır. Bu durumdan ötürü firmalar işleyişlerini kaybetmemek adına birçok farklı alana dayalı evde ek iş fikirleri sunarak evinde oturarak para kazanmak isteyenlere şans tanıyor. Bu işleyiş sadece firmalara yönelik, peki firmalar dışında evde ne tür işler yapılır onlara değinelim. Aslında yeni bir iş fikri yerine eski zamanlardan günümüze kadar gelen evde örgü veya oya işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler için oldukça iyi bir fikir olan evde dantel örme işi de son dönemlerde oldukça popüler bir hal almış bulunuyor. Evinde oturarak para kazanmak isteyen bayanlar çeşitli örnekler üzerine örgü işleri yaparak ev ekonomisine destek oluyor. Öncelikle örgü işi yapmak için el becerinizin bu işlere yönelik iyi bir seviyede olmasını gerekmektedir. Sipariş kapsamında sizden istenilen örgü modelinin yapılabilmesi için mutlaka daha evvelinden dantel örme işi üzerine bilgi sahibi olmanız lazım. Bu tür işlere nereden başlamanız gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini konumuz devamında sizlere aktaracağız.

Ördüğüm Dantelleri Nasıl Satabilirim?

Dantel örerek para kazanmak isteyen bayanlar bu el işlerini nerede satacaklarına dair bilgiler aramaktadırlar. Aslında soruya vereceğimiz ilk cevap yakın çevre ile alakalı olmaktadır. Akrabalarınız veya komşularınızın siparişlerini yaparak dantelleri örebilirsiniz. İster peşin veya güveniyorsanız iş bitiminden sonra kendisine teslim ettiğiniz örgü işlerinin ücretini alabilirsiniz. Örgü örmek için becerinizin yeterli olması farklı alternatifler üretmenizi de sağlayacaktır. Sizden istenilen örgü modelinin aynısını yapmak zorundasınız. Sipariş bunun üzerineyse mutlaka modelden şaşmamanız gerekmektedir. Bunun tam tersi, yani alıcının sizin fikrinize bırakması halinde bu işi kendi hayal gücünüze bağlayarak da yapabilirsiniz. İkinci bir diğer alternatif ise internet üzerinde yer alan sanal dükkanlar veya sosyal medya hesaplarını kullanarak evde dantel örerek para kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Birçok modele internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, boş vakitlerinizde ördüğünüz dantel örneklerini kendinize ait bir sosyal medya hesabından yayınlayarak satışa çıkarabilirsiniz. Bunun en uygun yerlerin başında Instagram gelmekte. Son dönemlerde popüler bir hal alan Instagram’dan ürün satma işi sayesinde birçok ev kadını oldukça iyi gelirler elde ediyor. Bunlardan biri neden siz olmayasınız? Bunun için öncelikle bir butik hesap açmalısınız, ardından yapmış olduğunuz örnekleri satışa çıkarabilir aynı zamanda yapabileceğiniz modellerin resmini de yayınlayarak takipçilerin size sipariş vermesini sağlayabilirsiniz.

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here