Evde Düğün Kurabiyesi Yaparak Para Kazanma

Düğünler, çiftlerin birlikte paylaşacakları hayata attıkları ilk adımlarıdır. Bu nedenle düğün günü her şeyin kusursuz olması gelin ve damadın en büyük arzusudur. Düğün yemeklerinden çok son yıllarda ön plana çıkan bir diğer yıldız ise düğün kurabiyeleridir. Oldukça farklı ve kişiye özel tasarımları ile düğün kurabiyeleri artık nikah şekerlerinin pabucunu dama atmış bulunmaktadırlar. Peki, evde düğün kurabiyesi yaparak para kazanma imkanınız olduğunu biliyor muydunuz?

Evde Düğün Kurabiyesi Yaparak Para Nasıl Kazanılır?

Evde düğün kurabiyesi süslemesi için öncelikle biraz deneyime ihtiyacınız olduğunu söylemeden geçmeyelim. Düğün kurabiyesini biraz açacak olursak, piştiğinde şekli değişmeyen sade kurabiyenin üzerine şeker hamuru ile farklı süslemeler yapılarak ortaya çıkan ürüne denir. Düğün kurabiyesi yapmak için önceden bir taslak oluşturun ve düğün sahibinin de fikrini alın. Ortak karar kıldığınız şekil için gerekli malzeme listesini çıkartın ve ilgili yerlerden temin edin. Gerisi hayal gücünüze kalmış!

Evde Düğün Kurabiyesi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Butik kurabiye tarifi ve yapım işlemlerini tamamlamanın ardından en önemli kısım satış yapmaktır. Düğün kurabiyeleri oldukça emek isteyen ürünler olduklarından, satış fiyatları da buna göre belirlenmelidir. Fiyatları belirlerken 100 adet ve altı siparişler için fiyatları daha fazla tutmanız, kar etmeniz için oldukça önemlidir. Örneğin tanesi 5 TL’den 100 adet kurabiye satışınız size 500 TL kazandıracaktır.

Ev Yapımı Düğün Kurabiyesi Satışına Nasıl Başlanır?

Ev yapımı düğün kurabiyesi satışınız için öncelikle farklı modellerde örnekler hazırlamanız gerekir. Kendi yaptığınız bu ürünlerin fotoğraflarını çekerek, sonradan kullanmak için arşivleyebilirsiniz. Yaptığınız bu ürünleri çeşitli pastanelere, organizasyon şirketlerine ve düğün salonlarına göstererek tanıtım yapabilir, bu sayede de en azından bir iş bağlayabilirsiniz. Ayrıca tanıdıklarınızın düğünlerine de birkaç ürün götürmek, tanıtımınızı yapmanız için oldukça önemli olacaktır. Apartment for Rent in Leonardo Residences, Masdar City

Ev yapımı kurabiye satışı için oldukça önemli olan düğün kurabiyelerinin gecenin yıldızı olacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi şık, şeffaf kutularda sergilemek ve üzerlerine kendi tasarladığınız etiketleri yapıştırmak, çok daha kolay iş bulmanıza yardımcı olur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here