arama

Evde Ek İş Arayanlara Sayı Fasulyesi Paketleme İşi

sayı fasulyesi paketleme işi
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Gelişen ve değişen eğitim sistemi ne kadar ileri giderse gitsin kült olmuş bazı yöntemler hayatımızda her zaman yerini koruyacaktır. Hemen herkesin hakkında bir fikri olduğu ve benim gibi sizleri de çocukluğunuza götüren, sayı fasulyeleri üzerinden nasıl para kazanılacağını açıklayacağız.

Bir çok alanda yapılabilen bu paketleme işlerinden birisi de sayı fasulyesi paketleme işidir. Evde ek gelir oluşturabilmek, boş vakitlerinizi değerlendirmek için tam anlamıyla size göre bir iş. Sayı fasulyesi ilk öğretim 1. Sınıfta ve ilk öğretim 1. Sınıftan önce ana okulu veya ana sınıfı diye ilk okula hazırlık sınıflarında kullanılmaktadır. Daha küçük yaşta ki bireylerin kullanması durumunda yanlışlıkla yutabileceğinden dolayı, kullanılması pek önerilmemektedir.

Sayı Fasulyesi Paketleme İşinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her işin olduğu gibi bu işinde kendince bir zorluğu bulunmaktadır. Bu zorluklardan en çok dikkat edilmesi gereken nokta paketlenen kutuların istenilen sayı fasulyesi adeti ile eksiksiz doldurulmasıdır. Yapısı itibari ile küçük olacağından  sayıyı karıştırabilirsiniz. Bu tarz durumları önlemek için iki defa saymanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda ailenizden veya çevrenizdeki kişilerden yardım alabilirsiniz. Paketlemeyi yapan kişi sayısı ne kadar fazla olursa doğru ve eksik bir biçimde paketleri oluşturursunuz. Aynı zamanda kişi sayısının artması durumunda üretim daha hızlı olacağından daha fazla kazanabilirsiniz.

Sayı Fasulyesi Paketleme İş İlanı

Sayı fasulyesi paketleme işini etraflıca düşünüp yapmaya karar verdiğinizde iş aramaya koyula bilirsiniz. İş aramak için en doğru kaynak internet olacaktır. İnternet üzerinden  yapılan araştırmalar doğrultusunda çeşitli bir çok firmaya ulaşabilirsiniz. Bu firmalar ile iletişime geçtikten sonra eğer şartlarda anlaşabilirseniz çalışmaya başlaya bilirsiniz. Sayı fasulyesi paketleme işini yapmak için sizden bu hizmeti talep eden firmalar ile aynı şehirde olmanın bir zorunluluğu yoktur. Yaygınlaşan kargo hizmetleri ve iletişim kolaylığından dolayı bu işleri sadece telefon üzerinden görüşüp alabilirsiniz.

Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Sayı fasulyesi paketleme işi, ek iş olarak değerlendirilebilecek güzel işlerden birtanesidir. Bu işlerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İş alımı yapılmadan önce iş ile alakalı bütün detaylar görüşülmelidir. Aynı şehir de iseniz size işi veren firma ile yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz iyi olacaktır. Para konusunda detayların en başta konuşulması sonradan bir sürpriz olmaması için iyi olacaktır. Sonuçta her insan emeğinin karşılığını almak ister. İşi kabul etmeniz durumunda alacağınız ilk sipariş sayısını az tutmak sizin için doğru bir karar olacaktır. Çünkü işi yapıp yapamadığınızı görmeniz işi anlamanız ve kendinizin ne kadar süre bu işte verimli bir şekilde çalışabildiğinizi en başından anlamanız gerekmektir. Olumsuz bir durum ile karşılaşıldığında karşı tarafı mağdur etmemeniz için sayı az tutmanız her iki taraf içinde iyi olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • öznur
  2 hafta önce

  Ev hanimiyim bu isi yapabilirim

  1
  yorum beğen
 • Ayse
  3 hafta önce

  Evde sayı fasulyesi paketleme işi yapmak istiyorum küçük bebeğim olduğu için işe gidemiyorum çok ihtiyacım var ayvalıkta yaşıyorum 3 kişiyiz

  1
  yorum beğen
 • Esma
  3 hafta önce

  Boluda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. İki kişiyiz.

  1
  yorum beğen
 • Gizem
  7 ay önce

  Eskişehir’de ikamet ediyorum ve ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum.

  0
  yorum beğen
 • Ezgi
  7 ay önce

  Merhaba..
  Ailemle birlikte İzmir Bornova Çamdibi’nde oturuyoruz. Ailecek evde paketleme işi yapmak istiyoruz.
  İlgilenirseniz seviniriz. Şimdiden teşekkür ederiz.

  1
  yorum beğen
 • Serife
  8 ay önce

  Isparta merkezde yaşıyorum evde yapabilecegim paketleme vb. isine ihtiyacımız var annemle birlikte yapicaz baska bir iste çalışmıyoruz zamanında yetiştirecegimizi düşünüyoruz

  2
  yorum beğen
 • Fatih
  10 ay önce

  Bu işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim

  1
  yorum beğen