arama

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum – Ek İş Fikirleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Maddi sıkıntılar aldı başını gidiyor diyenlerdenmisiniz? Geçim derdine düşüp stresli bir yaşam sürmekten sıkıldınızmı? Canınızı sıkmayın size vereceğimiz evde ek iş fikirleriyle bir nebze olsun sizlere umut ışı olacağız.

Kira, fatura, ev masrafları, çocuk masrafı, kişisel masraflar derken ay sonunu getiremediğimiz malum. Bir de kredi borcumuz varsa durum içler acısı oluyor. Her insan rahat, ferah bir yaşam sürmek ister. Herkes de zengin olarak doğmuyor. Bizler çabalayıp bir şeyler yapmanın derdinde olan insanlarız.

En iyi arabalara binmek, lüks evlerde oturmak herkesin hayalleridir. Maaşlı çalışarak bu hayallere ulaşmak zor maalesef. Lüks hayallerimize ulaşamasak dahi, evde boş zamanlarımızı değerlendirerek bütçemizi hafifletmemiz mümkün. Evde ek iş , ek iş fikirleri, evde iş yapmak istiyorum, evde ek iş yapmak konu başlıklarından yola çıkarak, sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fikirlerinden bahsetmek istiyoruz..

Dizi Çevirmenliği Yaparak Para Kazanmak

Dizi Çevirmenliği Yapmak

Herkesin evinde izlediği favori dizisi vardır. Bir çok kesim yabancı dizilere bağımlıdır. İngilizce veya bir başka yabancı dil biliyorsanız bu durum size ek gelir kapısı olacaktır. Zevkli ve dilinizi geliştirmek için oldukça mantıklı bir iş. Özellikle, öğrenciler ve ev hanımları için ceplerine katkı sağlayacak, zevkle yapılabilecek kolaylıktadır. Evde ek iş yaparak para kazanmak denince, dizi çevirmenliği yapmayı tercih edebilirsiniz. Yabancı dil bilginiz varsa tam sizlik bir ek iş fırsatı. Konunun devamı için tıklayın.

Basın Yazarlığı Yaparak Para Kazanmak

Basın Bülteni Yazarlığı

Basın bülteni yazarlığı hayatımızda önemli yere sahiptir. Ülkemizde olan biteni anlık olarak haber sitelerinden takip edebilir haldeyiz. Bu kadar yoğun bir iş kolunda, yazarlara sürekli olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Yazmayı ve araştırmayı sevenlerdenseniz bu sektör size uygun olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Lohusa Tacı Yaparak Para Kazanmak

Lohusa Tacı Kazandırıyor

Bayanların tercih ettiği trend ek işler sınıfındadır. Yeni doğum yapmış bayanlar çeşitli aksesuarlar ile fotoğraf karelerini süslemekte. Lohusalık dönemindeki en anlamlı aksesuar, yeni doğum yapmış bayanların kafasına kondurduğu Taçtır. Görsel yeteneğinize ve el becerinize güveniyorsanız bu iş tam sizlik. Yazı devamı için tıklayın.

Kostüm Dikerek Para Kazanmak

Kostüm Dikerek Kazanın

Bay, bayan herkesin yapabileceği bir ek iş koludur. Dikiş, nakış işlerinde kendinize güveniyorsanız para kazanmanız mümkün. Oturduğunuz yerden para kazanmak tabirine uygun bir iş. Devamı için tıklayın.

Islak Mendil Paketleyerek Para Kazanmak

Islak Mendil – Ek Gelir

Günlük yaşantımızda sık sık ıslak mendile ihtiyaç duyarız. Islak mendil hayatımızı kolaylaştıran pratik yöntemler listesinde yer alır. Gıda, kozmetik ve bir çok alanda sıklıkla kullanılır. Çok fazla kullanılması bizler için ek iş yöntemi oluşturuyor. Konu detayı için tıklayınız.

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Fotoğraf Satmak – Ek İş

Gezdiğiniz, gördüğünüz yerlerin fotoğraflarını çekerek para kazanabilirsiniz. Hayatımızın her anını fotoğraflayarak anı olarak saklamaktayız. Facebook, İnstagram platformlarında yığınla fotoğrafımız var. Demek ki her birimiz birer fotoğrafçıyız ve çekilmeyi seviyoruz. Fotoğraf satın alan bir sürü web sitesi mevcuttur. İnternette araştırma yaparak çekmiş olduğunuz ilginç ve güzel fotoğrafları satabilirsiniz. Yazı devamı için tıklayın.

Daha detaylı ek iş fikirlerine ulaşmak için, ek iş kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Evde Ek İş İlanları