arama

Evde Erişte Hazırlığı İle Ek Gelir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Ev yapımı erişte satışı Günümüzde bayanların en çok tercih ettiği hem sağlıklı hem organik hem ev yapımı olmasından dolayı da çocukları içinde besleyici bir yiyecektir. Pazarlarda köy hanımlarının tezgahlarında paketli erişteler görürsünüz işte o erişteler kendi evlerinde yaptıkları ve satmak için en çok kullanılan halk pazarlarını tercih ederek para kazanmayı amaçlamaktadırlar. Ancak bu işte başarılıda olan ev hanımları aile bütçelerine ek bir gelir sağlayarak para kazanabilmektedirler. Evde erişte hazırlığı maharetli bayanların yapacağı aynı zamanda zahmetli de bir iştir. Evde makarna yapmak gibi de zordur. Kesilerek ince ince kıyılarak kurtulan erişteler özel olarak paketlenerek satışa sunulmaktadır.

Ev yapımı erişte satın al şeklinde internette bir arama yaptığınızda karşınıza birçok site çıkacaktır. Ev hanımları evde yapabilecekleri ürünlere erişteyi de eklemekte ve satışını yapmak için ayrıca bir site bile açmaktadırlar. Siteleri üzerinden de ev gıdaları satmakta ve birçok müşteriye ulaşmaktadırlar. Aslında makarnadan daha şifalı ve lezzetli bir o kadar da evde yapılan erişteler daha sağlıklıdır. Çünkü hangi malzeme ile yapıldığını bilirsiniz ve içiniz rahattır. Dolayısı ile almak için şüphe etmezsiniz. Sizde bu işi evinize ve cebinize ek gelir sağlayabilmek için yapabilirsiniz.

Erişte satmak istiyorum ama nasıl ve nereye satacağımı aynı zamanda bilmiyorum diyorsanız o halde şu şekilde belirtebiliriz. Öncelikle sosyal platformlarda yaptığınız bu işi duyurabilir öncelikle işe yakın çevrenizden başlayabilirsiniz. Yakın çevreniz sizin bu iş yaptığınızı kendi çevrelerine aktarabilir ve dolayısı ile işiniz günden güne büyüyebilir veya daha önce tanımadığınız kişiler size iletişim numaralarından ulaşabilir ve erişte siparişi verebilir ve bu sizi aslında oldukça mutlu eder. İlk işinizi aldıktan sonra bu işe daha çok sarılır ve daha özenli ve daha zevkli hale gelir bu şekilde erişte satışınız dilden dile yayılabilir. Yada internet üzerinde organik ürünler satan firmalarla görüşmeler yapabilir kendi ürünlerinizi onların firmalarında satabilir ve kar elde edebilirsiniz. Erişte satışı ile para kazanabileceğiniz gibi evinizde yapacağınız diğer gıda ürünleri ile de ek gelir sağlayabilirsiniz.

 

Evde Ek İş İlanları