Evde Gelin Buketi Hazırlama İşi

Evde gelin çiçeği hazırlama çok keyifli bir iştir. Kişilerin özel zamanlarına sizin de bir katkınız olur ve bu özel günde imzanızın bulunması manevi olarak sizi besler. Bu işin ayrıca maddi tarafı da elbette ki son derece iyidir. Evde gelin çiçeği hazırlayarak para kazanan bir çok ev hanımı olduğu gibi bu işi artık profesyonel olarak yapıp özel tasarımları ile kendi butiğini açan kişilerde bulunmaktadır. Özel tasarımlar ile bezenmiş çiçek buketleri ile gelinlerin ilgisini çekebilir ve satışlarınızı da aynı zamanda hızlandırabilirsiniz. Gelin çiçeği için alınacak malzemeleri kendiniz belirleyerek bu iş için özellikle emin önü ve sirkeciye giderek tüm malzemeleri toptancılardan alabilir ve evinizde farklı özel tasarımlı gelin çiçekleri hazırlayabilirsiniz.

Evde gelin buketi

Gelin buketleri, canlı ve cansız çiçekler ile yapılabilir. Hem cansız hem de canlı çiçekten yapılan buketler çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Cansız çiçeklerle yapılan gelin buketleri daha uzun süre kalıcılığını koruyabilmesi açısından tercih edilmekle birlikte uzun yıllar evinizde bir anı ve hatıra olarak saklayabilirsiniz. Canlı çiçeklerden de aynı zamanda bir buket hazırlayarak gelinliğinizde kır çiçeği buketlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle evde gelin buketi yapan kişileri İnternet üzerinden araştırabilir ve bulabilirsiniz. Sosyal medyadan da ayrıca gelin buketi yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Evde gelin buketi işi ile günde yapabileceğiniz maksimum sayıyı belirleyerek tanesini 100 TL’den kolaylıkla satabilirsiniz. Malzemelerini aldığınız toptancılardan tabii ki daha ucuza getiriyor olacağınızdan %100 kar ile sadece el emeğiniz ile birlikte para kazanabilirsiniz.

Evde gelin buketi işi

El becerisine güvenen tasarımdan anlayan renkleri güzel ve düzenli kullanabilen ve göz zevki olan ev hanımlarının yapabileceği bir iştir. Bu iş ile ciddi rakamlar kazanabilir ve aynı zamanda bu işi ek iş olarak yapabileceğiniz gibi, asıl işiniz olarak da sahiplenip yapabilirsiniz. Evde yapılabilecek işler arasında olan gelin buketi çeşitli çiçeklerden, taşlardan ve kurutulmuş pastel renk kır çiçekleri modellerinden yapılabilir. Tutma kısmı çeşitli saten ve renkli kurdelelerle tasarlanmış çok özel ve güzel çiçekler elde edebilir ve bunu kazanca dönüştürebilirsiniz. Siz de el yeteneğinize ve zevkinize güveniyorsanız bir kaç örnek hazırlayarak çeşitli çiçek firmalarına götürebilir ve bu konuda da aynı zamanda destek alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here