arama

Evde Kuaförlük Hizmeti Vererek Para Kazanmak

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Evde kuaförlük yaparak para kazanma yolları arıyorsanız bu işte beceriniz de var ise yapabileceklerinizi belirterek, kendi reklamınızı kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle çok katlı bir binada ikamet ediyorsanız, öncelikle arkadaşlarınıza bu becerilerinizi göstererek işe başlayabilirsiniz. Evde fön, saç kesim, manikür, pedikür, ağda, saç boyama, masaj gibi birçok hizmeti ücretli olarak verebilirsiniz. Tabi ki öncelik güven oluşturmanız kişilerin evinde de bu hizmeti verebileceğiniz gibi kendi evinizde de bu hizmeti kolaylıkla verebilirsiniz. Kadınların çoğu özellikle çalışan kesim bu tarz işlere çok fazla zaman ve para harcamaktadırlar. Ancak tabi ki güvenilir olması da ayrıca bir ayrıcalıktır. eğer yaptığınız hizmetlerle ilgili bir el broşürü hazırlayıp oturduğunuz binadan bu işe başlayabilirsiniz. Zaman geçtikçe müşteri sayınız artarak katlanabilir. bayanların hem yorulmadan hem de belkide bir kat aşağı inerek kuaförlük hizmeti alacağını bilmesi sizin için ayrıca bir ayrıcalık olacaktır. Zamanla işinizde ilerleyebilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Evde kuaförlük hizmeti veren bir çok kadın bulunmaktadır. Mali sebeplerden dolayı dükkan açamayan veya kuaförlük becerileri varken bunu neden kazanca dönüştürmeyeyim diyen ve bu işten normal bir kuaför gibi para kazanan kişiler mevcuttur. Siz de bu yeteneklerinizi evinizde gerçekleştirebilir ve kuaförlük hizmeti vererek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para kazandıkça ve müşteri sayınız arttıkça yanınıza bir yardımcı da alabilir evinizi kuaför olarak kullanabilirsiniz. Güven verdiğiniz sürece kişiler size bağımlı olacak ve sizden hizmet almaya devam ediyor olacaktır. Fiyatlarınızı daha ekonomik de yapabilir ilk başta birçok müşteriyi kendinize çekebilirsiniz.

Evde kuaförlük hizmeti ile para kazanma mümkündür. Bu iş için öncelikle bütçenizi belirlemeli ve evinizi bu işe uygun hale getirmelisiniz. Salonunuzu kuaför malzemeleri ile döşeyip yıkama ve fön çekimi için oturma koltukları hazırlayabilirsiniz. Evinizde maşa, bukle, fön gibi hizmetleri kolaylıkla verebileceğiniz gibi aynı zamanda saç boyama yapabilir ve manikür-pedikür hizmeti ile de bir çok kadına kolaylık sağlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Evinizi kuaför hizmeti verdiğiniz bir alan olarak kullanabilmenin gerektirdiği de tüm belgeleri hazırlayarak aynı zamanda ticari de bir iş yaparak bu işi asıl işiniz olarak ta gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • fazilet
  2 ay önce

  ankara sincanda otjruyorum 4 yil kuaforluk okudum 2 yil kuforde calistim fon boya kesim makyaj agda yapilir sincan cevresinde oturanlar gelmek isteyenler buyursun gelsin

  1
  yorum beğen
 • Yasemin zeyrek
  4 ay önce

  Izmır bozyakada ikamet ediyorum çok güzel sir yaparım kol bacak koltuk altı kollar yuz özel bölge uygun fiyatlara ilgilenenler olursa arayın evimde yapıyorum

  1
  yorum beğen