Evde Kürdan Paketleme İşi Kazandırıyor !

Herkese merhaba, evde ek işler son zamanların en trend yapılası işler arasında yer almaktadır. Ekonomik şartlar ve maddi zorluklar doğrultusunda evde ek iş yaparak para kazanmak her bireye mantıklı gelmektedir. Evinizde çalışma saatlerinizi ve ekibinizi kendiniz belirleyip iş yapmak oldukça rahat bir durumdur. Genellikle bayanların tercih ettiği paketleme işinde artık erkekler ve öğrencilerde yoğun talep ve ilgi gösterir hale gelmiştir. Ek iş sektörünün sahası oldukça geniş ve pazar payı bir hayli büyüktür. Sizlere bu makalemizde evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanmak ve evde kürdan paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler aktaracağız.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle büyük alışveriş merkezlerinde ve hediyelik eşya fuarlarında gözünüze illaki çarpmıştır. Harika paketleme tasarımlarına bürünmüş kürdanlar oldukça çarpıcı görüntüye sahiptir. Hepiniz merak etmişsinizdir, bu kürdanlar bu safhaya gelene kadar nasıl hazırlanıyor? Bu sorunun cevabı, evde yetenekli eller ile yapılan paketleme işlerinden kaynaklanmaktadır. Üretici firmalar, evlere iş vererek hem maliyetlerini düşürüp hemde hızlı ve kaliteli ürün paketlemesi yaptırmaktalar.

Anlaşma sağlayacağınız firma size gerekli malzemeleri temin eder ve sizlerden paketleme yapmanızı ister. 100, 200, 300, 500 adet kutulara veyahut paket ambalajlarına sığacak boyutlarda kürdan paketlemesi yaparsınız. Hijyen ve ellerinize zarar gelmemesi adına, elinizi muhafaza edecek eldivenler size yollanır. Evinize yollanan kürdanlar ile birlikte tüm imkanlarınızı kullanarak paketlere yerleştirip ağızlarını kapatıp satışa yada kullanıma hazır hale getirmek sizlerin marifetli ellerine kalmaktadır. Ekibinizin hızı ve dikkati size ekstra gelir olarak geri dönecektir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Bu güzel ve herkes tarafından merak edilen sorunun cevabına gelelim. Araştırmalarımıza göre 1000 ila 3000 lira arasında ek gelir elde etmeniz mümkündür. Size kalan sağlam ve devamlılık sağlayacağınız firmaları bulup onlar ile anlaşma sağlamaktır. Kazançlar firmadan firmaya değişkenlik gösterse de, ortalama fiyatı yukarıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız.

[ilgiliicerik icerik_id=”2792″]

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu firmaları bulmak sizin elinizdedir. Çünkü biz sizlere a firması b firması diye seçim yapamıyoruz. Sebebi ise firmaların değişkenlik göstermesidir. Bizler sizi firmalar ile buluşturmak adına, ek iş fikirleri paylaşmaktayız. Yorum Kısmına İsim, mail ve ekip sayınızı belirtin. Şayet firmaların yazımızı okuması durumunda sizlere ulaşma oranı oldukça yüksektir.

Bayilik Sepeti Ne Diyor?

Öncelikle ek gelir elde etmek herkesin ihtiyacı haline geldi. Sizler firmalar ile çalışmaya başladığınızda bazı hususlarda dikkatli olmanız gerekmekte. Örneğin; Temizlik ve belirtilen zamanda işleri teslim etmeniz hayati önem taşır. Firmayı mağdur etmeyin. Firmanın mağduriyeti sizinde mağdur olacağınıza işarettir. İşinize hassasiyet gösterin ve kazanmaya devam edin. Bol mesailer.

 

77 YORUMLAR

  1. 20 yasindayim istanbul sancaktepedeyim. Tecrübeliyim. Önlisans mezunuyum 4 kişiyiz zaman sıkıntımız yok. Hizlı temiz isterseniz burdayız bize ulaşîn.

  2. Merhaba İstanbul Beşiktaşta oturuyorum gece gündüz zaman ayırabilirim işinize talibim üç senedir başvuru yapıyorum bugüne kadar kimse dönüş yapmadı dönüş yapılırsa çok sevinirim

  3. Merhaba 25 yaşındayım Antalya/ALANYA da yaşıyorum işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi günler dilerim.

  4. İstanbul ümraniye şerifalide oturuyorum, maddi ihtiyaç sebebiyle evden çalışmak istiyorum. Kürdan paketleme işi için başvuruyorum, temiz ve itinayla çalışırım. Bu işe İhtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum lütfen

  5. Merhaba ev hanımıyım maddi açıdan sıkıntıdayız ek bir işe ihtiyacımız var eşimle bu işe girmek istiyorum kartal /istanbul da yaşıyoruz geri dönüşünüzü bekliyorum

  6. daha öncede böyle bir işle meşgul olmuştum deneyimli sayılırım ve ihtiyacım olan bir iş 4 kişilik de bir ekibim var kahramanmaraşta yaşıyorum

  7. Merhaba iyi günler Antalya Alanya da yaşıyorum evliyim suan ev hanımlı yapıyorum daha önce burger kıng de çalıştım magaza satış danışmanlığı yaptım avon satıcılığı yaptım turkcell calıştım daha önce kendi nikah şekerim bebek şekerleri kendi cocuğum un süsleri yaptım elim yatkındır böyle işler yapmaya cok hevesliyim ve elim de yatkındır.

  8. Merhaba ev hanımıyım 10 aylık çocuğum olduğundan dolayı çalisamiyorum ve bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsaniz sevinirim.

  9. iyi günler bu işe çok ihtiyacım var 4 kişilik bir grupla çalışabiliriz geri dönüş yaparsanız sevinirim iki çocuk annesiyim okula gidiyorlar ve yetistiremiyoruz birtek eşimin maaşıyla isi sorunsuz yapacagima inanıyorum…

  10. Merhabalar bu işe çok ihtiyacım var. Üniversite okuyorum öğrenciyim daha önce takı gibi yerlerde çalıştım elim yatkındır bir kaç kere paketleme işide yaptım. Geri dönüşünüzü bekliyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here