Evde Mantı Yapma İşi

Her geçen gün yeni bir evde ek iş imkanının geliştiği ve insanlara kazanç sağlandığı ülkemizde bu alana yönelik farklı bir evde ek iş imkanı daha doğdu. Evinde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen ev kadınları bu kapsamda uğraş verdikleri iş üzerinden para kazanarak evlerinin ekonomik alanına dayalı fayda sağlamakta. İnsanlar gerek işsizlikten, gerek ise aldıkları maaşın yetmemesinden şikayetçi olarak evde ek iş yapıp ekstra gelir sağlamanın peşinden gitmekte. Bizlerde bu konuyla alakalı olarak bu kategori de yeni bir gelişme olan, fakat daha önceki zamanlarda da oldukça iyi bir getiri sağlayan evde mantı yapma işi üzerine sizlere bilgi vereceğiz. Birçok firma artık yüksek maliyet sorunu yaşatan personelleri çalıştırmak yerine evlerinde çalışmak isteyen kişilere ek iş imkanı tanıyarak gelir elde etmelerini sağlamakta. Özelliklede kadınların rağbet gösterdiği bu alanda kadınlar mantı açma işi yaparak oldukça iyi bir gelir kapısı aralamaktadır.

EVDE MANTI YAPMA İŞİ

Evde ek iş fikirleri kapsamında yer alan ve tamamen gıda tüketimine dayalı bir iş konsepti ile karşımıza çıkan mantı işi yaparak para kazanma olanağından sizlerde faydalanabilirsiniz. Her ne kadar kadınlara yönelik olduğunu ilk etapta belirtsek de aslında günümüzde birçok erkek mantı yapma veya yufka açma gibi kadınların profesyonel olduğu işlerde aktif rol oynamakta. Evde mantı işi yapma ile ilgili bilgilerin yer aldığı konumuz dahilinde sizlerde evinizde bu işi yaparak iyi bir gelir kazanabilirsiniz. Evinde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kişiler özelliklede aile sahibi ise ev masraflarını daha rahat ödeyebilmektedir. Öte yandan okuyan çocuklarınız var ise eğitim masraflarını da rahatlıkla bu iş potansiyeli üzerinden sağlayabilirsiniz.

EVDE MANTI İŞİ YAPARAK NE KADAR KAZANIRIM?

Evde mantı işi yaparak para kazanmak her ne kadar kulağa hoş gelse de mantı açmasını bilmeyenler için zoraki bir durum teşkil etmekte. Para kazanma hacminden evvel ne kadar sürede kaç adet mantı üretebileceğinizi hesaplamanız daha iyi olacaktır. Bu doğrultuda ne denli bir gelir kazanacağınızı da hesaplayabilirsiniz. Fakat kaba taslak bir ortalama verecek olursak firmalara çalışarak para kazanma olanağınız 1000 ila 1500 TL aylık gelirin olabileceğini söyleyebiliriz. Öte yandan bu işi kendiniz yakın çevrenize yaparak para kazanmak istiyorsanız aylık bazda 750 ila 1000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

EVDE MANTI İŞİ VEREN FİRMALAR

Evde ek iş yapmak istiyorum diyen kişiler için hazırlamış olduğumuz bu konuda mantı işi yaparak gelir elde etmek için yakın çevreniz dışında hazır mantı satışı yapan firmalar veya restoranlara yönelik çalışmalar sergileyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için ilgili firma veya restoranları resmi web sitelerinden kendilerine ulaşarak günlük bazda kaç adet veya tartı hesabıyla kaç kilo mantı üretebileceğinizi dile getirip firmaların sizinle çalışmasını sağlayabilirsiniz. Diğer yandan bu konumuz altında bulunan yorum kısmına adınız, soyadınız, günde ne kadar mantı üretebildiğiniz ve e-posta adresiniz ile birlikte yorum bırakarak firmaların sizinle iletişime geçip anlaşma yapmasını sağlayabilirsiniz.

49 YORUMLAR

  1. Iyi gunler ankarada oturuyorum her semte mantı yapılır mail adresimden yada 0530632 0490 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ayrıca sarmada yapilır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here