arama

Evde Para Lastiği Paketleme İşi

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Evde para lastiği paketleme işi ile siz de hem kendiniz için, hem aileniz için ekonomik bir destek yaratabilirsiniz. Eğer işsizseniz, ev hanımıysanız, öğrenciyseniz ya da çalışmıyorsanız, çalışıyor olsanız bile maaşınız yetmiyor ek iş arayışlarına giriyorsanız bu iş tam size göre. Evinizin konforunda, dışarıya çıkmadan, otobüslerde, minibüslerde işe yetişme telaşı yaşamadan bir yandan Televizyonunuzu, dizinizi seyrederken diğer yandan da lastik gibi sıradan bir malzemenin paketlenmesinde yardımcı olmak ister misiniz?

Evde Para Lastiği Paketleyerek Para Kazanın

Bu işte, yaptıkça kazanacak, kazandıkça daha çok yapmak isteyeceksiniz. Herhangi bir sınır, kota yok. Yapabileceğiniz kadarını alıp, bitirdikten sonra yenisini alabilirsiniz. Bu yolla öğrenciler kitap parasını çıkarırken, ev hanımları çocukları için ya da evin farklı ihtiyaçları için kendilerine ekonomik bir gelir kapısı yaratabilmektedir. Bu işin bitişi, sonu gibi bir durum da yoktur. Çünkü lastik gündelik hayatımızda birçok yerde karşımıza çıkan, kullanım alanı sınırsız bir materyaldir ve bundan sonra da kullanılmaya devam edecektir. Bu yüzden bu işi geçici, bir süreliğine ihtiyaç dahilinde yaratılan bir iş gibi görmeyiniz. Paketleme, evde yapılan işlerin en kolaylarındandır. Büyük el becerileri, süslemeler, boncuklar, kurdeleler istemez. Sadece lastikleri belli standartlarda paketlerine koymanız beklenir. Bunu evinizin konforunda yapabilmek ve üzerine para kazanabilmek de paha biçilemez bir duygudur. Özellikle geçen yıldan beri evde paketleme yapma işleri herkes tarafından tercih edildiği için çok arttı. Artık üniversite mezunlarının bile işsiz, açıkta kaldığı, atanamadığı, sabit işe özlem duyduğu bir dönemdeyken, kendi evinizden ayrılmadan, ekonomik özgürlüğünüzün tadını çıkaracaksınız. Hem de ağır olmayan, televizyon izlerken bile yapabileceğiniz sade ve basit bir işle gerçekleştirerek.  Ayrıca işin belli bir zamanı olmadığı için günün hangi saati uygunsanız o zaman işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu işi size verecek firmayla anlaştıktan sonra firma tarafından size, lastikler, paketler ve koliler gelecektir. Bir pakette 1000 ile 5000 arası lastik olmalıdır. Daha sonra bunları ağızlarından dökülüp, taşmayacak şekilde paketleyecek ve size gönderilen kolilere dizeceksiniz. Kolileri, firmanın anlaşmalı kargosuna teslim edeceksiniz. Gönderdiğiniz koliler eksiksiz ulaştığı takdirde ödemeniz yapılacak. Siz de evde para kazanma zevkini tatmış olacaksınız.

Evde Ek İş İlanları
 • İrem
  1 ay önce

  Evde lastik paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Asiye
  1 ay önce

  Ben giresunda oturuyorum lastik paketleme isini istiyorum yardimci olusaniz sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Canan
  2 ay önce

  60 garantili bayanım var para lastiği paketleme yapabilirim

  1
  yorum beğen
 • Ilhan
  3 ay önce

  Evimde lastik paketleme is yapmak istiyorum

  1
  yorum beğen