Evden Para Kazandıran 5 İş Fikri

Çektiğimiz geçim sıkıntıları ve aldığımız maaşın yetmemesi bizleri ek iş yapmaya itmektedir. Çocuklarımızın masrafları, evimizin ihtiyaçları ve kendi özel ihtiyaçlarımız derken masraf listemiz oldukça yığılmaktadır. Ekonomik piyasanın belirsizliğinden dolayı zaman zaman işsiz bile kalmaktayız. Ay sonunu zor getiriyoruz, ihtiyaçlarımızı gidermekte zorlanıyoruz diyenlerdenseniz sizler için evde yapacağınız 5 iş fikrinden bahsedeceğiz.

Evde İplik Temizleme İş Fikri

Evde İplik Temizleyerek Para Kazanmak

Çoğu tekstil firması iplik temizleme işini evlere vererek işçi çalıştırma yükünden kurtulup, daha hızlı ve maliyeti en aza indirgeme çabasına girmektedir. Firmaların yaptığı bu girişim bizlere ek gelir kapısını aralamaktadır. Genellikle iplik temizleme işinde makineler çaresiz kalır ve insan gücüne ihtiyaç duyulur. İpliklerin temizlenmesi el becerisi ile mümkündür. Her insanın zorlanmadan kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Yakınınızda bulunan tekstil atölyelerine giderek evde iplik temizleme işine talip olabilirsiniz. Firmanın aradığı koşulları taşıyorsanız, bu işi almanız mümkündür. Dikkat etmeniz gereken noktalar, aldığınız işi zamanında teslim etmek ve titiz bir çalışma sergilemeniz olacaktır. Anlaşma koşullarını yerine getirmeniz, çalıştığınız firma ile devamlı iş alışverişinde bulunacağız anlamına gelmektedir.

Bakınız; İplik temizleyerek para kazanmak

Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanın

Evde Oyuncak Yaparak Para Kazan

Evde oyuncak yapmak fikrini duyunca hemen aklınıza bu iş tam benim yapabileceğim bir iş ve zaten evde çocuğuma oyuncak yapıyorum diyenleriniz olmuştur. Genelde ev yapımı oyuncaklar hem hijyenik hemde çocuklarımıza zarar vermeyen, riski olmayan eğlence araçlarıdır. Dışarıda satılan oyuncaklar, kanserojen maddeler içermekte olup çocuklarımıza zarar verme riski oldukça yüksektir. Örneklendirecek olursak, dışarıda satılan oyuncaklar çocuklarımızın kaşına, gözüne, parmaklarına ve hiç ummayacağınız bölgelerine zarar verebilir. Evde bu işi kendimiz yapmamız bizlere gönül rahatlığı verecektir. Çünkü çocuklarımız yaptığımız oyuncaklarla oynarlarken aklımız onlarda kalmayacaktır. Halk eğitim kursları arasında veya özel kurs alanlarında, ahşap oyuncak yapma programları bulunmaktadır. Vakit kaybetmeden oyuncak yapma kurslarına katılabilirsiniz. Kurstan öğreneceğiniz bilgiler neticesinde eğlenceli ve dikkat çekici oyuncaklar yapıp ek kazanç sağlamanız mümkündür.

İlgili konu; Oyuncak yapımı ile kazanç sağlamak

Evde Ütü Yapmak

Evde Ütü Yaparak Para Kazan

Evde ek iş olarak ütü yapmak oldukça kazançlı duruyor. Evde yeterince kendi eşyalarımızı ütülemekteyiz. Gelin bu durumu fırsata çevirip evde ütü yaparak para kazanmaya başlayın. Son zamanlardaki geçim endişelerimiz bizleri ek yapmaya zorlamaktadır. Bizlerde size ek iş önerisi olarak evde ütü yapmayı öneriyoruz. Bu işi yapabilmeniz için öncelikle ütü yapmanın inceliklerini bilmeniz gerekmektedir. Mesela ütü yaparken iz, çizgi, buruşukluk gibi hatalara yer vermemeniz gerekmektedir. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve işsizlikten evde oturanlar bu işi tercih edebilir.

Konu Detayı; Eve ütü yaparak para kazanmak

Şarkı Sözü Yazmak

Şarkı Sözü Yazarak Para Kazanmak

Yapacağımız her iş fiziki güç ile olmak zorunda değildir. Zihinsel düşünce yöntemini kağıda dökerek de para kazanmak mümkündür. Ünlü şarkıcılar çok yoğun projeler ile uğraştıkları için şarkı sözü yazmaya vakit ayıramazlar. Tamda bu durumda şarkı sözü yazanlara gelir kapısı açılmaktadır. Etkileyici bir dokunuşla yazma kabiliyetiniz varsa hemen işe koyulabilirsiniz. Zamanla adınız duyuldukça elde edeceğiniz geliri tahmin dahi edemezsiniz.

Yazının Devamı; Şarkı sözü yazarak para kazanma

Evde Etiketleme İşi

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın

Evde yapılacak bir iş arıyorsanız vede ek iş gurubunuz varsa bu işi ekip halinde seri, hızlı ve kazançlı bir şekilde yapabilirsiniz. Etiket işini yapmak için çılgınca yetenek sahibi olmanıza gerek yok. Tekstil firmalarının size etiketlenmek üzere bıraktığı ürünleri etiket makinesi veya zımba ile tutturuyorsunuz. Detaylı anlatım için aşağıda bıraktığımız linke tıklayın.

Evde etiketleme işi yapmak

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here