arama

Evinizde Ve İstanbul’da  Yapabileceğiniz Ek İşler Nelerdir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Evde ek iş ilanları İstanbul şeklinde internette arama yaptığınızda, karşınıza birçok iş fırsatı çıktığını görüyor olacaksınız. Hünerleriniz ve becerileriniz ve zekanız ile yapamayacağınız iş aslında yok. Ayrıca günümüzde birçok kişi ek işlerden kazanç sağlarken siz neden sağlayamayasınız? Ek işler aile bütçesine ek bir gelir sağlamakla birlikte, aslında sizin daha çok sosyalleşmenizi de sağlamakta ayrıca psikolojik olarak ta rahatlamanızı sağlamaktadır. İstanbul’da yapabileceğiniz ek işler arasında, özellikle ev hanımlarının yapacağı işler arasında pasta tasarımı, organik ürün satışı, network marketing gibi işler bulunmaktadır.

Ek iş veren firmaların telefon numaraları internette firmaların iletişim kısımlarında yer almaktadır. Siz de iletişim numaralarından bu firmaları arayarak bilgi alabilir ve yapabileceğiniz işlerin bir listesini hazırlayabilirsiniz. En çok yapabileceğiniz işleri listenin en başından başlayarak yazarsanız ek iş sıralamanızı da kolay yapabilir ve yeni ek işinizi daha kolay bulabilirsiniz. Önceliklerinizi bilmeniz yeteneğinizi bilmeniz ek iş konusunda oldukça işinize yarayacaktır. Firmalar ile telefon numaralarından görüşme yapabileceğiniz gibi birebir görüşme de yaparak kazanç kapınızı aralayabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar özellikle network marketing firmalarıdır. Firmaların en başında marketing firmaları gelmektedir. Ev hanımları tarafından çok sıklıkla yapılan network işi kısa sürede oldukça fazla yayılmış ve birçok ev hanımı bu işi hem severek hem eğlenerek yapmaya başlamıştır. Ek iş veren firmalar arasında, giyim sektörü de bulunmaktadır. Aynı zamanda matbaa firmaları da evlere ek iş vermektedirler. paketleme, kutulama, katalog gibi birçok işi matbaa firmalarından alabilirsiniz. Para kazanabileceğiniz ve ek gelir sağlayacağınız işler arasında bilginizi kullanabileceğiniz ve yazı dilinizi konuşturabileceğiniz makale işi de bulunmaktadır. Bu işleri internet ortamında birçok forum sitesine ilan vererek ve reklam yaparak kazanabilirsiniz. Yada makale yazabileceğiniz sitelere üye olarak örnek bir yazınızı göndererek değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Evde ek iş yapmak aslında oldukça kolaydır. En önemlisi hangi işi yapabileceğinize karar vermeniz olacaktır. Ek kazanç sağlayacağınız işleri ararken bilgi ve tecrübelerinizden yararlanacağınız işleri seçmeye özen gösterirseniz hem zevk alarak bu işi yapabilir, hem de zevk aldığınız işten para kazanmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Evde Ek İş İlanları