Eyfel Parfüm Bayiliği ve Şartları

Dünya genelinde insanların kendi kişisel bakımlarına önem verdiğini düşünürsek eğer, kozmetik ürünleri üzerine satışların ne denli bir ciddiyet içerisinde olduğunu da anlayabilmekteyiz. Bunun üzerine birçok girişimci kozmetik ürünleri kapsamında yer alan özelliklede parfüm ürünleri üzerine işyeri açmayı planladığını görebilmekteyiz. Bu doğrultuda adını sıkça duyuran Eyfel markası, parfümeri alanında adını sıklıkla duyuran bir konuma sahip olmaktadır. Marka 2008 yılında kurulmuş ve hızlı bir büyüme potansiyeli ile günümüzde sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine ihracat sağlayan marka olmuştur. Eyfel parfüm bayiliği üzerine bir arayış içerisindeyseniz, sizlere özel olarak araştırıp Eyfel markasına ait parfüm bayiliği ile alakalı tüm bilgileri bu konumuz altında derledik. Konu devamında Eyfel firmasının sizlere sunduğu şartlara göz atıp, başvurunuzu yapabilirsiniz.

EYFEL PARFÜM BAYİLİĞİ ALMANIN NEDENLERİ

Eyfel markasını tercih etmenizdeki en önemli etken sadece kalıcı kokusu ve zengin ürün yelpazesine sahip olmasıyla sınırlı olmamaktadır. Eyfel markası tamamen kozmetik ürünlerine yönelik önemli çalışmalar sergilediğinden ötürü her zaman başarılı bir konumda yer almıştır. İsteğiniz doğrultusunda parfümeri üzerine kurduğunuz dükkan içerisinde Eyfel markasına ait oda kokuları, deodorant, saç şekillendirici jöle çeşitleri, parfüm, wax, kolonya ve daha birçok farklı ürünü işyerinizde rahatlıkla satabilirsiniz. Farklı aroma kokularına sahip ürünleri dilediğiniz kadar satın alarak dükkanınızda kaliteli ürün satışına başlayabilirsiniz.

eyfel parfümeri çeşitleri
eyfel parfümeri çeşitleri

PARFÜMERİ DÜKKANI AÇMAK İÇİN NE KADAR MALİYET GEREKLİ?

Parfümeri üzerine hemen her bayilik maliyetleri aynı olmaktadır. Günümüz istatistiklerine yönelik cevap verecek olursak; bir parfümeri dükkanı için minimum 10 bin TL gibi bir maliyeti gözden çıkarmanız gerekmektedir. Tabi bu maliyet oranı işyerinin büyüklüğüne göre de değişiklik göstereceğini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ufak bir dükkanı kayda alarak hesaplama yaptığımızda ise; 3 ila 4 bin TL arası sadece işyerinin iç dekorasyonlarına giden maliyet olarak hesaplanmalıdır. İşyeri etiketleri, tabela ve reklam giderleri için ise 2 bin TL, geriye kalan 4-5 bin TL’lik maliyet ise Eyfel markasından satın alıp raflarınıza bırakacağınız parfüm çeşitlerine gidecektir.

 eyfel parfüm bayiliği ve şartları
eyfel parfüm bayiliği ve şartları

EYFEL PARFÜM BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Eyfel parfüm bayiliği şartları diğer parfümeri markaları ile hemen hemen aynı olmaktadır. Eyfel parfümeri ve kozmetik ürünler ailesine katılmak için markanın resmi web sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve hatasız doldurarak yapmalısınız. Başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilir, sizden istenilen bilgileri yazarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurunun ardından Eyfel bölge müdürü tarafından yapılan ön incelemeler neticesinde oluşan önemli gidişatlara yönelik form doldurma esnasında bıraktığınız telefon numarasından size ulaşarak iletişim kurmaktadırlar. Bu konuşma kapsamında size bayilik başvurunuz hakkında bilgileri tekrar hatırlatarak geri kalan ayrıntıları görüşmektedirler. Eyfel markasının uygun gördüğü il veya ilçelere yönelik size sunulan iş planından birini seçmeniz gerekmektedir. İş planı Eyfel markası için gerekli olduğundan bu önemli adımı her daim göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır. Firmanın en önem verdiği etkenlerden biri dükkanın büyüklüğü üzerinedir. Zira Eyfel, tutulan dükkanın en az 10 m2 büyüklüğünde olmasını şart koşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here