Farmasi Ürünleri Satarak Ek Gelir Kazanın

Kozmetik alanı bayanların en fazla önem verdiği alanların başında gelmektedir. Kadınlar bakımlı olmayı her durumda tercih ederler. Başta kadınlara yönelik olmak üzere kozmetik ürünleri üreten ve pazarlamasını yapan firmalardan birisi de Farmasi olmaktadır.

Farmasi, Türkiye ve dünya genelinde üyeleri bulunan bir firmadır. Farmasi üye kazancı sayesinde hem kazanma hem de kazandırma fırsatı yakalayacaksınız.

Farmasi Üyeleri Ne Yapar?

Farmasi üyesi olan kişiler satış danışmanı olarak çalışırlar. Farmasi’nin kendilerine ayda bir yolladığı katalogdaki ürünleri çevrelerindeki insanlara satarak kendileri de bu satıştan kar sağlayabilirler. Ayrıca üstün başarı gösteren üyelere Farmasi tarafından Farmasi danışman hediyeleri de gönderilmektedir.

Farmasi’nin Karı Nedir?

Farmasi satış danışmanları üye olduktan sonra sattıkları ürünün kar oranı kadar kazanabilir. Ayrıca satış danışmanları kendi alt üyelerini oluşturarak alt üyelerinin satışlarında da kar elde edebilirler. Farmasi satış danışmanları ne kadar çok satış yapar ve ne kadar alt üyeyi bünyelerine katarlarsa o kadar kazanırlar. Özetle Farmasi size net bir gelir sunmaz ancak performansınıza göre kazancınızın artış göstereceği bir iş disiplini olarak karşınıza çıkacaktır.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye üye olmak isteyen kişiler web sitesinden başvuru formunu doldurduktan sonra üyelikleri onaylanır. Onay işlemi cep telefonlarına bilgi mesajı ile iletilir. Ardından üye olan kişilere iki iş günü içinde firma tarafından katalog ve ürünleri tanıtmasına yardımcı olması amacı ile tester ürünler gönderilir. Bu aşamadan sonra artık Farmasi satış danışmanları hem ürün satmaya hem de üye kaydederek alt üyelerinden kazanç sağlamaya başlar.

Üyelik Ücreti Var mı?

Farmasi üyesi olan kişilerden Farmasi üyelik ücreti olarak 10 TL talep edilir. Bu ücret de, ilk sipariş ücretine eklenerek sizden alınır. Firma ise bu ücret karşılığında üyelere katalog ve ürünleri tanıtan tester ürünleri göndermektedir. Apartment for Rent in Al Murjan Tower, Muroor Area

Farmasi Üyeleri Her Ay Ücret Ödemek Zorunda mı?

Farmasi’ye üye olan kişilerin kesinlikle her ay ücret ödeme zorunluluğu yoktur. İlk siparişte gelen +10 TL kayıt ücreti sonrasında üyeler sadece sipariş verdikleri zaman siparişlerinin ücretlerini ödemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here