Fast Food Bayiliği Veren En İyi 4 Firma

Restoran açmak için önemli markalar üzerine bayilik araştırması yapıyorsanız bu konumuz tam size göre. Nitelikli bir iş ve öz verili bir şekilde kaliteli bir hizmet vermek istiyorsanız her daim marka adınıza dikkat etmelisiniz. Zira, insanlar artık marka isimlere yönelmeye ve bunlardan hizmet almayı istemektedirler. Konumuz dahilinde bayilik/franchise hizmeti veren 4 popüler markayı sizlerle paylaşacağız. Bu 4 marka ülkemizde son dönemlerde büyüme potansiyeli göstermiş ve oldukça büyük kitlelere hitap etmiş markalardır. Aralarında dünya çapında popüler olan ve oldukça büyük bir marka konumuna sahip Burger King, Popeyes ve Sbarro’nun yer aldığı firmalardan diğer ikisi ise Arby’s ve Usta Dönerci olmaktadır. Her yıl yüzlerce yeni bayilik veren bu kaliteli 4 firma’dan sizlerde bayilik/franchise hizmeti alarak işyerinizin bulunacağı konumdan müşteri kitlesi yakalayabilir ve buna bağlı olarak iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Bu dört markanın bağlı olduğu ve ülkemizde bulunan yönetimi ile büyük işler başaran TAB Gıda adı altında faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.  Bu markalardan bayilik alarak başarıya ulaşmak istiyorsanız öncelikli olarak bölge seçimi konusunda iyi bir karar vermelisiniz, ikinci bir ayrıcalık ise personellerin tüm eğitimleri üzerine olmaktadır. Bu 4 büyük markadan bayilik/franchising hizmeti aldığınız takdirde tüm bu faktörler firmalar tarafından sizlere sağlanacaktır. Ayrıca lojistik, pazarlama, reklam, satın alma, operasyon, insan kaynaklar, kalite kontrol ve diğer tüm oluşumlar franchise alacağınız bu markalar tarafından size sunulmaktadır.

TABI Gıda – En İyi 4 Fast Food Bayiliği

Burger King: TAB Gıda grubuna bağlı olan Burger King markası adı altında restoran açanlar 20 yıllık bir işletme lisansına sahip olmaktadırlar. 2015 istatistiklerine göre 193’ü bayi, 582’si ise operasyon merkezi olmak üzere toplamda 775 şubeyle hizmetlerini veren Burger King franchise bedeli için 700 bin Dolar + KDV fiyatı ile ölçeklendirilmiştir. Bunun dışında restoranın en az 300 metrekare olması ise şart koşulmaktadır.

Popeyes: Türkiye’de 120’den fazla şubeye sahip olan marka, restoran için işletilecek olan mekanın metrekare zorunluluğunu en az 300 m2 alan olarak belirlemiştir. Franchise giriş bedeli olarak ise totalde 400 bin dolar + KDV olarak belirtiyor.

Sbarro: TAB Gıda markası adı altında bulunan bir diğer önemli marka ise Sbarro’dur. Kendine has lezzeti ve müşteri kitlesine sahip olan dev Amerikan markası Sbarro restoran bayiliği için 300 bin dolar + KDV’yi gözden çıkarmalısınız. Bunun yanı sıra TAB Gıda’ya bağlı olan büyük markalardaki azami metrekare zorunluluğu olan 300 metrekare mekan boyutu Sbarro içinde geçerli olmaktadır. 100’den fazla şubeye sahip olan ve ülkemizde gün geçtikçe kaliteli bir yükseliş sağlayan Sbarro bayiliği için TAB Gıda ile iletişime geçebilirsiniz.

Arby’s: Popüler restoranlar arasından bir diğer ise Türkiye genelinde 50’deb fazla şubesi bulunan Arby’s gelmekte. İşletme mekanın alan kapasitesi zorunluluğu diğer bayilikler gibi 300 metrekare azamiliği bulunmakta. Öte yandan bayilik/franchise bedeli olarak da 500 bin dolar + KDV istenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here