FATURAMATİK, 81 İLDE FRANCHISE İLE BÜYÜYORFatura ödeme noktaları artık sadece bankalar ile sınırlı değil. Müşterilerine hızlı ve güvenilir ödeme hizmeti sunan Faturamatik, Türkiye’nin 81 ilin hemen her ilçesinde verdiği bayilikler ile hızlı bir büyüme ve yatırım imkânı sunuyor.

Faturamatik, Satpa Ltd. Şti bünyesinde 1999’dan beri fatura tahsilatı sektörünün lideridir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu lisansına (11.02.2016 Tarih ve 6730 Karar No’lu) sahip olan Faturamatik’in 81 ilde 5068 tahsilat noktası ile 4,7 milyon müşterisine hizmet veriyor.

Faturamatik ödeme noktalarında doğalgaz fatura tahsilatları, cep telefonları fatura tahsilatları, telekom fatura tahsilatı, dijital yayın fatura tahsilatları ve diğer tüm fatura tahsilatları ile birlikte banka kredi kartı borç ödeme, nakit yükleme, ön ödemeli sayaç dolum işlemleri, GSM cep lira yüklemeleri ve anlaşmalı şirketlerin temsilcilerimize sunduğu diğer ürün ve hizmetlerin ödemeleri yapılmaktadır.

FRANCHİSE SÜRECİ

Faturamatik franchise bedeli almıyor. Faturamatik bayisi olmak için sitedeki başvuru formu doldurularak ya da 0216 561 34 34 No’lu genel müdürlüğü aranarak yapılır. Yapılan başvuru değerlendirilip iki iş günü içerisinde yatırımcı adayına dönüş sağlanıyor. Faturamatik bayisi olmak için yatırım yapılması gereken bölgenin fizibilitesi ve emlak durumu oldukça önemli. Emlak kiralama sözleşmesinin en az 5 yıl ve üzeri olması gerekiyor. Yatırım için onay verilen ve evraklarını tamamlayan bayi adayı ile 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalanmakta.

Faturamatik bayilerinin lokasyon analizi, yerleşim planı, mimari ve tadilat süreçleri Satpa Ltd. Şti.’nin bünyesindeki mimari ekip tarafından yapılıyor. En geç 1 ay içerisinde anahtar teslim mağaza yatırımcıya teslim ediliyor.

Satpa tarafından mimarisi, ekipmanı ve ürünleri tamamlanarak eğitim ve operasyon ekipleri koordinasyonu ile bayinin mağaza açılışı gerçekleştirilmekte.

Faturamatik bayiliğini alacaksanız kesinlikle ön ödeme yapmalısınız. Faturamatik ön ödeme yaparak iş yapmaktadır. Ön ödemeyi yapmadan önce Faturamatik ile anlaşma yapmalısınız. Anlaşma yapmanız halinde ön ödemeyi yapabilirsiniz ve bu yaptığınız ön ödemeler bayi için kullanılabiliyor. Ödemenin yeterli olması gerekmektedir eğer yeterli ön ödeme yapmazsanız işlemleriniz tamamlanmaz ve onay verilmez. Banka hesabına elden yatırmak istemiyorsanız kredi kartı ile yapabilirsiniz.

ANLAŞMALI KURUMLAR

Sepaş Enerji, Mepaş, Dicle Epsaş, EnerjiSA, Vepsaş, Bisen, Kepsaş, D-Smart, D-Smart internet, Agdaş, Bagdaş, Selçuk Gaz, Samgaz, Düzce Su, Sürmeli Gaz, Toros Gaz, Eski, Vodafone internet, Sivas Su, İSU, Trabzon Su, Gaski, Rize Su, Baski, Aksaray Su, Osmaniye Su, TT Elektrik, Aski, Şuski, Duru Net, Etic, Hatsu, Teski, İgdaş, İzgaz, Vodafone, Batman Su, Palgaz Doğalgaz, Buski, Maski, Türk Telekom, İski, Kargaz, Çorum Gaz, Muğla Su, Palen Doğalgaz, Bolu Su, Antakya Su

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here