FLO Ayakkabı Bayiliği Nasıl Alınır?

Başarılı bir girişimci olmak ve işlerinizi gün geçtikçe daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız, kendi işinizin başında olmak gibi bir hayaliniz varsa dilediğiniz sektörü seçip, kaliteli markaların bayiliklerini alarak tüm isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sürekli yaşayan sektörlerden bir tanesinde işe başladığınız taktirde kâr marjlarınız sürekli artacak, daha verimli çalışma performansları sergileyeceksiniz. Giyim ve ayakkabı sektörü de bunlardan bir tanesi olduğu için vakit kaybetmeden FLO ayakkabı bayiliği almak için işlemlere başlayabilirsiniz.

Türkiye’de ilk kez ‘’ayakkabı marketi’’ adı altında satışlara başlayan FLO zaman içerisinde gelişerek büyümüştür. İlk faaliyetini 2011 yılında gerçekleştirmesinin ardından Türkiye genelinde 132 mağaza açarak, her türlü kesime hitap etmiş ve satışlarında gün geçtikçe artış olmuştur. Büyük bir ayakkabı firması olan ve çok insan tarafından tercih edilen FLO büyümeye, bayilikler vererek daha fazla insana ulaşmaya çalışmaktadır. Her büyük firmada olduğu gibi FLO’ya da talep çoktur.

100 bin metre karenin üzerinde satış alanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük ayakkabı zinciri olması da herkesin yönelmesindeki en büyük sebeptir. Aynı zamanda İstiklal Caddesi üzerinde bulunan FLO 100. mağaza olmakla birlikte Avrupa’nın en büyük ayakkabı mağazası ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mağazalardan satış yapmasının yanı sıra online olarak hizmet vermesi de müşteri yelpazesinin genişlemesini sağlamıştır. Ayakkabının yanı sıra çanta, spor çantası, spor aksesuar ve giyim gibi alanlarda da hizmet veren FLO kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile kısa sürede herkesin beğenisini kazanmıştır.

Bir çok öncü markayı bünyesinde barındıran FLO reklamlara ciddi bir yatırım yaparak, bu kadar gelişmiş ve başarıyı yakalamıştır. Eğer siz de böyle başarılı bir firmanın parçası olmak isterseniz yapmanız gereken şeylerden bahsetmekte fayda var. Öncelikle bu sektör ile ilgileniyor ve sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız, bir de işinizin başında olacaksanız flo bayiliği tam size göre olacaktır.

Bu konuda FLO’nun deneyimli bir ekibi vardır. Bayilik almak isteyen girişimciler ile yakından ilgilenen, sorularını cevaplayan ve her konuda destek sağlayan ekip sayesinde işlerinizi daha rahat bir şekilde yürütmeniz mümkündür. Referans konusunda oldukça iyi bir yere sahip olan FLO’nun müşteri devamlılığı da vardır. Dekorasyon bedeli ise girişimciye ait olacaktır. Bu bedel belirli araştırmalar ve çalışmalar yapıldıktan sonra belirlenecektir. Genelde metre kare başına yaklaşık olarak 350 $ + KDV olmaktadır.

Firmanın belirlediği yatırımı sağladığınızda ve uygun bir yatırımcı olduğunuz kanıtlandığında kısa sürede işinizin başına geçebilirsiniz. FLO bayiliği almak için internet sitesi üzerinden başvuru yapılmamaktadır. Ancak sitedeki iletişim bilgilerini kullanabilir ya da 444 33 56 numaralı telefon üzerinden genel merkeze bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir e- posta adresi belirtilmemiştir. En uygun bilgiyi size genel merkez verecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here