Friends&Burger Bayiliği Nasıl Alınır?

Marka ve sistem üzerinde bütünleşmiş bir takımın parçası olmak adına pek çok girişimci bayilik almaya başlamıştır. Farklı alanlarda yapacakları yatırım yerine, franchising sistemini kullanmayı tercih eden insanlar daha kârlı bir iş yaptıklarını sürekli olarak dile getirmektedir. Eğer sizin de bir süredir kullanmayı beklediğiniz sermayeniz varsa ve nasıl değerlendireceğinizi bilemiyorsanız hemen iyi bir markanın bayiliğini alarak işe başlayabilirsiniz. Tek başınıza bir iş yerinin üstesinden gelmek yerine, uzman ekipler ile çalışarak daha profesyonel adımlar atabilirsiniz. Bu sayede kâr marjınızı gün geçtikçe arttırabilir, yenilikçi ruhunuz sayesinde farklı bir sistem geliştirebilirsiniz.

Son zamanlarda yiyecek- içecek sektöründe franchising sistemi fazlasıyla kullanılmaktadır. Bir çok ünlü marka bayilik vererek, daha fazla kitleye hitap etmeyi, gittikçe büyümeyi hedef haline getirmiştir. Friends&Burger de bu şekilde çalışmayı prensip haline getirmiştir. Ürün çeşitliliği ve kaliteli lezzetleri ile herkesin gittiği, bir numaralı restoran haline gelmiştir. Zaman içerisinde bayilikler vererek Türkiye üzerinde tanınan bir marka haline gelmeyi başarmıştır. İlk olarak 2010 yılında İzmir’de hizmet vermeye başlamış ve hızla büyümeye devam etmektdir. Hedef olarak tüm Türkiye’de yayılmayı planlayan Friends&Burger gıda sektörünün vazgeçilmezi olan fast- food zincirinde yer almaktadır.

İzmir Balçova Agora, Mavişehir Mavibahçe, Alsancak gibi yerlerde hizmet veren Friends&Burger gurme hamburger lezzetleri ile müşterilerine en iyi ürünleri vermeyi amaçlıyor. Ortalama kâr marjı % 20 olan markanın isim hakkı bedeli 50.000 TL’dir. Eğer Friends&Burger bayiliği almak istiyorsanız öncelikle yer seçimi yapmanız gerekmektedir. Hangi mekanda restoran açmayı planlıyorsanız ilk önce ölçülerinden haberdar olmanızda fayda vardır. Restoranın en az 50 metrekare olması, baca probleminin olmaması ve dışarıda oturma alanının olması gereklidir. Dış oturma alanı her şube için geçerli değildir. Ama olan yerlere öncelik verilmektedir.

İsim hakkı bedelinin yanı sıra açılacak mekanda yapılacak çalışmalar için de metrekare başına fiyat belirlenmektedir. Genelde bu fiyat en az 2000 TL olmaktadır. Şube açılış miktarı minimum 200.000 TL’dir. Ayrıca 400.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Sermayenin nakit olmasında fayda vardır. Tüm işlemler hazırlandıktan sonra şube kurulumu bir ay içerisinde gerçekleştirilecektir. Çok büyük ve işçilik gerektirmeyen bir mekan olduğu sürece en fazla 30 gün içerisinde anahtar teslimi yapılmaktadır. Aynı zamanda Friends&Burger firması gelirden %3 oranında pay almaktadır. Bu oranda herhangi bir esneme payı olmamaktadır.

Friends&Burger bayiliği aldıktan sonra yaptığınız yatırımın kısa süre içerisinde size geri dönmesini beklememeniz gerekir. Fast- food sektöründe hızlı bir geri dönüş yaşansa da 18- 24 ay arasında geçen süre normaldir. Aynı zamanda firma yetkilileri size personel, eğitim, pazarlama, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam gibi konularda destek sağlayacaktır. Eğer hemen başvuru yapmak isterseniz resmi internet sitesinde başvuru formunu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here