Gaziantep Baklavacısı Bayiliği ve Şartları

Türkiye’nin gıda tüketimleri kapsamında yer alan baklava ve diğer tatlı ürünleri satış rekorları kırmaya devam ediyor. Tatlılar üzerine satış gerçekleştiren birçok yetkili bayi veya yerel bayiler oldukça karlı bir gelir sağlamaktadırlar. Bunun üzerine birçok girişimci yatırımlarını daha sağlam yapmak adına marka isimler adı altında bayilikler alarak işyerlerine daha kaliteli bir izlenim bırakmak istemektedirler. Bu doğrultuda birçok baklava ve tatlı markalar girişimcilere bayilikler vererek hem kendi marka değerlerini yükseltmekte hem de girişimcilerin daha iyi bir kazanç sağlayarak sürekli kendileriyle çalışmalarını sağlamaktadırlar. Bu markalar arasında son dönemlerde oldukça adını duyuran ve eski bir geçişe sahip olan Gaziantep Baklavacısı Kafe ve tatlı üzerine mekan açmak isteyen girişimciler kolaylıklar sağlıyor. Hasan Gültekin adı altında oluşturulan firmanın konsept ismi ise Gaziantep Baklavacısı olarak geçmekte. Konumuz devamında Gaziantep Baklavacısı bayiliği ve bayilik şartlarına ilişkin tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

Neden Gaziantep Baklavacısı Bayiliği Almalıyım?

Eğer hem kafe hem de tatlılar üzerine bir işletme sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bu firmanın bayiliğini almalısınız. Birçok alternatif ürün ve kaliteli hizmet sunan Hasan Gültekin, insanların hangi tatlar üzerine daha yoğunlaştığını bildiğinden ötürü bayilikler verdiği girişimcileri yönlendirerek daha fazla gelir elde etmesini sağlamaktadır. Yeni nesil bir baklavacılık serüvenini de başlatan Hasan Gültekin, geleneksel tatları meşhur Gaziantep tatlıları kapsamında sunuyor. Modern mağazacılık hizmetleri kapsamında göstermiş olduğu performans sayesinde sektörün en büyük oyuncusu olarak görülmektedir. Doğal ve lezzetli ürün çeşitliliği ile direkt olarak halkın damağına arz ettiğinden birçok girişimci Hasan Gültekin markasını tercih ediyor. Aynı zamanda belgeli olarak birçok unvana sahip Türkiye’nin en kaliteli ve en iyi baklava ekibine sahip olmaktadır.

Gaziantep Baklavacısı Bayilik Destekleri Nelerdir?

  • Üretim konusunda bayilerine üstün know-how sistemi sunmakta,
  • Mekanın genel projesi ve uygulama desteğini sunmakta,
  • Haftanın her günü ve her saati danışmanlık hizmeti vermekte olup, aynı zamanda koordinasyon görevi görmekte,
  • Bayilerini her kapsamda koruyarak desteklerini esirgememekte,
  • İş geliştirme ve operasyonel kapsamda bayisi ile sürekli irtibatta olmakta,
  • Bayiinin açılış etkinliğine tam destek vermesi,
  • Sosyal medya’dan bayilerine destek olması,
  • Yatırımsal faaliyetlerde geri dönüşüm garantisi vermesinden ötürü oldukça rağbet gören bir marka olmaktadır.

Gaziantep Baklavacısı Başvuru Kanalları

Hasan Gültekin önderliğinde yürütülen bir lezzet olan Gaziantep Baklavacısı bayiliği için başvuru kanalları birden fazla olmakla birlikte hızlı dönüşler sağlanmaktadır. Sizlerde gelirlerinizi iyi bir seviyede tutmak adına bir başlangıç yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden herhangi biriyle kendileri ile iletişim sağlayarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. İnternet sitesinden başvuru yapmak için “buraya” tıklayarak yapabilir, dilerseniz aşağıdaki bilgiler doğrultusunda da kendileriyle iletişime geçerek başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Telefon: (0212) 451 0620
E-Posta: info@hasangultekin.com.tr
Adres: Zafer Mah. Eski Londra Asfaltı No:40 Bahçelievler-İstanbul

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here