arama

Gaziantep’te Ek İş Yaparak Para Kazanma

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Yemekleri ile ünlü Gaziantep şehri güney doğunun büyük şehirleri arasında yer almakla birlikte, iş sahasıda bi hayli geniş ve kapsamlıdır. Gaziantep ek iş fırsatlarını başlıklar halinde sizlere açıklayacağız. Güneydoğunun zirve şehri Antep’te boş zamanlarınızı değerlendirerek bütçenize bir nebze olsun katkı sağlamak ve gelirlerinizi üst seviyeye taşımak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Günümüzde dolgun maaşlı işler olsada, bir okadar da bizleri tatmin etmeyecek azlıkta olan işlerde mevcut. Hayatımızı idam etmek yaşamımızı sürdürmek için çalışmak ve para kazanmak her bireyin ihtiyacıdır. İşte o tatmin etmeyecek azlıkta olan iş benim işim diyenleri duyar gibiyiz. O halde yapılacak ek iş lerden bahsedelim.

1. Evde Kurdela Yaparak Para kazanmak !

Yaşadığımız bu ileri teknoloji ve mucitlerin bol olduğu çağda, hala kurdelanın yerini alacak bir ürün geliştirilemedi. Hediyelerin vazgeçilmez süsü,düğünlerin olmazsa olmaz aksesuarı, özel günlerin muhteşem tamamlayıcısı ve nişanlarda yüzüklerin büyüleyici dostu olan kurdela, yüzleri güldürmeye devam ediyor ve bizlere ek gelir kapısı açıyor. Özetle kurdela uzun yıllardır hayatımızın bir parçası durumunu korumakta. Bay ve bayan cinsiyet ayırt etmeksizin bu işi yapabilir ve bütçelerine katkı sağlayabilir. Kurdela işi yaparak para kazanmak münkün ve oldukça zevkli.

Evde Kurdela İşi Nasıl Yapabilirim?

Evinizde kurdela işi yapmak için ilk adım, bu işle meşkul firmalar ile anlaşmak. Telaşlanmayın öyle çok prosedürü olan bir şey değil. Firma sizi veyahut siz firmayı bulduktan sonra firmanın sizden bazı istekleri olacak. Bu isteklerden bazıları ; Günlük veya aylık ne kadar üretim yapacağınız,işi zamanında teslim etmeniz, kaliteli ve temiz bir iş çıkarmanız adına olacaktır. Sizden istenilen şartları taşıyorsanız, kendinize de güveniyorsanız, size ek gelir kapısı sağlayacak olan bu işi kaptınız demektir. Eliniz hızlı ve çabuksa,tahmini olarak aylık 600 ila 1200 lira bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Ekip kurup daha fazla kurdela yaparım,daha fazla kazanırım diyorsanız eğer, bahsettiğimiz kazancın oldukça üstüne çıkabilirsiniz.

2. Evde Abaküs Montaj İşi Yaparak Para Kazanmak !

Kim derdi ki, azınlığın nefret ettiği matematik dersinin temelinde yatan abaküsün bir gün size evde oturduğunuz yerden para kazandıracağını. Yanlış duymadınız ! matematik eğitiminizde önemli role sahip olan bu araç sizlere ek gelir kapısı oluyor. Artık büyüdünüz,sorumluluk sahibi oldunuz ve kazandığınız para ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyormu? Stres yapmayı bırakın ve evde abaküs yaparak para kazanma ya yönelin. Abaküs eğitiminizin bir parçası olmaktan çıktı ve kazanç kapısı haline geldi.

 Evde Abaküs Montaj İşi Nasıl Yaparım?

Eğitime destek olmak kim istemez ki. Fırsat ayağınıza geldi. Hatta ve hatta evinize kadar geldi. Anlaşacak olduğunuz firma size montaj için gerekli ekipman ve malzemeleri veriyor, sizde montajını yapıp şeffaf veya konsepte uygun logolu poşetlere koyup tedarikçinize malları teslim ediyorsunuz. Ne kadar basit, öyle değilmi?  Eğitime katkıda bulunup aynı zamanda da ev bütçesine katkıda bulunmak tarif edilemez bir duygu olsa gerek. Bahsettiğimiz üzere evde abaküs montaj işi basit bir sistem üzerine kurulu. Abaküs tahtasını montajla,telini tak,boncukları diz ve poşetle hepsi bukadar hızlı ve basit.

 Evde Abaküs İşi Veren Firmalar

Akıllara eve abaküs işi veren firmaları nereden bulurum? Aramak ,bulmak ve işi almak çok zormudur? Soruları gelebilir, hiç aklınızı bukadar meşkul etmeyin. Sizlere bu işi verecek firmalar, evinize marketin yakın olduğu gibi, oldukça yakın. Size en yakın kırtasiye, okul araç ve gereçleri satan diğer esnaflar ve tedariğini de kendi bünyesinde barındıran büyük kırtasiyelere gidip evinizde abaküs yapmak istediğinize dair birifing verin. Onlardan tedarikçilerine ulaşıp size bu işi vermeleri için ricada bulunmalarını isteyin. Verdiğimiz tavsiyelere uymanız neticesinde aylık asgari ücret seviyesinde kazanç elde edeceksiniz.

 3. Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak !

Antep’in hanımlarının yemek konusunda oldukça yetenekli olduklarını sadece ülkemiz değil, tüm dünya bilir. Farklı ülkelerden gurmeler bu eşsiz lezzeti tatmak ve sırlarını öğrenme gayesiyle turistik ziyaretlerde bulunurlar. Araştırmalarımıza göre 250 gr kıyma ile 7 – 8 çeşit yemek yapabildikleri söylenmektedir. Bayanlarımız bu kadar yetenekli iken neden evin bütçesine katkıda bulunmak için evde yemek yaparak para kazanmasın ki?

 Evde Yemek Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Bayanların yanı sıra Bayların da oldukça iyi yemek yaptıkları, hatta hanımları bile yemek konusunda geçtiklerinede değinmeden geçemeyeceğiz. Evde yemek yaparak para kazanma işi oldukça basit. Hemen yarın ilk işiniz, ofis tarzı bünyelerinde 15-20 personel çalıştıran işletmeler ile görüşmek olsun. Personeline leziz yemekler yedirip motivasyonlarını arttırmak isteyen patron sayısı oldukça fazla çıkacaktır. Firma ile mütabık kalındıktan sonra günlük 2 saatinizi ayırıp kendi evinizde yada anlaşmaya vardığınız işletmenin mutfağında personele yemek çıkararak oldukça iyi ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz Gaziantepte ek iş yaparak para kazanma başlıklı yazımızın sonuna geldik. İncelediğimiz konu başlıklarından esinlenerek, sizlerde fikir yürütüp bulunduğunuz semte uygun, evde yapabileceğiniz ek iş fikirleri üretebilirsiniz. Hayal edin ve hayatınıza geçirin. Evinize katkıda bulunmak çok zor ve meşakatli bir iş değil. Aşağıda yorum kısmına yapabileceğiniz işi ve size ulaşabilecekleri mail adreslerinizi bırakmanız durumunda firmaların size ulaşma ihtimali olacaktır. Bol kazançlar.

Evde Ek İş İlanları
 • arife
  3 ay önce

  evde yapbilcegim herturlu paketleme isi olur dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen