GOLD Bilgisayar Bayilik Ücreti Almıyor!

Son zamanlarda internetten yaptığı duyuru ile birlikte Gold Bilgisayar franchise bayiliklerde büyük fırsatlar sunduğunu açıkladı. Son dönemlerde bazı sıkıntılardan dolayı bayilerini kapatmak zorunda kalan Gold şirket ve bayilerini tekrardan büyütmeyi hedefliyor olsa gerek! Kulaklıktan telefona, profesyonel kameralara, bilgisayara, tablete ve daha birçok teknolojik aletin satışına ulaşabileceğiniz Gold; gerek çalışanlarını gerekse müşterilerini memnun etmeyi kendisine amaç bilmiş gözüküyor! Zaman zaman yapacağı kampanyalar ile birlikte bayilerine yardım etmeyi hedefleyen Gold firması, bu sefer sektörde daha iyi bir konuma yükselmeyi hedefliyor. Sadece Gold adı altında değil farklı kategorilerde de dükkanlar açmayı amaçlayan Gold, adını sık sık bizlere duyurmayı hedefliyor gibi gözüküyor.

Gold bayiliğine nasıl başvurabilirim?

Gold Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kamil Şenol’un yaptığı açıklamaya göre Türkiye’de hizmet vermekte olan birçok teknoloji mağazası ve ufak dükkanı Gold adı altında bir araya getirerek büyümeyi hedeflediklerini açıkladı. Ayrıca büyüme projesi kapsamında Gold’dan bayilik almak da kolaylaştı.

Firmalar arası rekabetler tam gaz devam ediyor!

Büyüme konusunda aynı Gold kadar iddialı olan Tekno Time ile Gold arasında büyüme yarışı devam ediyor. Benzer kategoride ürünler satan iki firma da markalarını birçok alanda duyurmuş başarılı şirketler. Ülkemizde çok sık telefoncular, tamirciler ve telefon-tablet satış bayileri bulunuyor. Bu bayiler tarafından gerekli ilgiyi Gold şirketi üzerine çekebilirse ivmeli bir büyüme kaçınılmaz olacaktır. Türkiye’nin teknoloji mağazası olan Gold bayiliklerine başvurmak isteyenlere sunduğu avantajlar sayesinde düşük bir sermaye ile siz de başlayabilirsiniz ve bu işten düzenli para kazanabilirsiniz.

Gold bayiliği ile ne kadar para kazanabilirim?

Aslında bu, dükkanınızın yerine ve çevredeki insanların ihtiyaç durumuna göre değişebilecek bir durum. Teknolojik aletler sürekli alışveriş ürünleri değildir. Alışveriş yapmak için çıkan birisi dükkanınızı görür ve istediği ürünü satın alır. Bu sebepten dolayı dükkanınızın popüleritesi, konumu önemli bir faktör. Gold bayi bulunmayan alışveriş merkezleri bunun için ideal yer olabilir. Tabii ki yakın çevreyi ve rakip şirketleri iyi araştırmak, başlamadan önce plan yapmak sizin yararınıza olacaktır. Eğer dükkanınız görünür bir yerde ise siz de bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here