Gratis Bayilik, Franchise Veriyormu?

Bayanların vazgeçilmez kozmetik sevdaları, her geçen gün yeni mağaza açılmasına sebebiyet vermektedir. Kar marjı çok yüksek olan kozmetik sektörüne de bu denli yatırımlar artmaktadır. Son zamanların popüler markası Gratis oldukça sistemli çalışmaları ve müşteri portföyü ile dikkat çekmektedir.

Kozmetik Devi Gratis

Demir sabancı tarafından kurulmuş olan Sedes holding, 2009 yılında gratis markasını oluşturarak kozmetik sektörüne dev yatırım yapmıştır. Çok kısa sürede kozmetik camiasında ses getiren gratis markası, 5 yüze yakın mağazasıyla sektöre öncülük yapmaktadır. Gratis mağaza zincirine bir yenisini eklemek için genelde, işlek cadde ve sokakları, yoğun avmleri seçmektedir. 5 milyona yakın üyesi bulunmaktadır. Çok kaliteli markaları bünyesinde barındıran gratis, kişisel bakım ürünleri, anne, çocuk, ağız, makyaj, erkek bakım, traş, banyo, duş ve tepeden tırnağa bakım adına olan her türlü ürünü müşterilerine satışa sunmaktadır. Müşteriler gratis mağazasında o kadar çok vakit geçirmekteler ki, bu durum karşınsa gratis müşterilerine atıştırmalık ürünler bile satmaktadır. Gratis kartı olan müşterilerine oldukça fazla indirim ve kampanya sunmaktadır. Sadece gratiste değil farklı mağazalarda bile gratisten alışveriş yaptığınız için indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kozmetik bayilik inceleyin; Tekin Acar kozmetik bayilik

Gratis Bayilik ve Franchise Şartları

Üzülerek söylemeliyiz ki gratis markası bayilik vermemektedir. Tüm mağazaları kendileri açıp, bünyesinde barındırmaktadır. Personellerine bizzat eğitim vermektedirler. Başarılarının sırrı personellerinin profesyonel bir eğitimden geçmesi ve sistemli çalışmalarıdır. Belirttiğimiz gibi bayilik, franchise vermeye yanaşmamaktadırlar. Lakin güçlü sermayeniz ve yatırım gücünüz var ise, gratisle iletişime geçip bayilik alma dışında neler yapabileceğinizi konuşabilirsiniz.

Gratis iletişim bilgileri;

Aşağıdaki bilgilerde gratis ile iletişime geçebilirsiniz.

TLF: 0850 210 69 00

Tlf: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Web adres: www.gratis.com

E– Posta: info@gratis.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here