Güzelpınar Su Bayiliği ve Şartları

İnsanların yaşam kaynağı ve sürekli tüketim ürünü olan su sayesinde, ekonomi de üzerine düşen payı alıyor. Her geçen gün gelişen ve genişleyen ticaret ağının en önemli unsurlarından biriside su sektörüdür. Bu sektör sürekliliği olan ve yatırımcılarının yüzünü güldüren bir sektör olarak dikkatleri çekmektedir. Ayrıca girişimcilerde bu alanda iş kurarak ilerlemek istiyorlar. Bunun en büyük nedeni ise saygın ve seçkin su firmalarının bayilik vermesidir. Bayilik veren su firmaları ile girişimciler su bayiliği alarak, iş sahibi olmanın yanı sıra ürün temin etmekte de zorlanmıyorlar. Güzelpınar Su firması da bayilik hizmetinde bulunan köklü bir firmadır. Sizde kendi işinizi kurmak ve su bayiliği almak istiyorsanız Güzelpınar Su ile ticarete atılabilirsiniz.

Güzelpınar Su

Yaklaşık olarak yarım asırdır su hizmetinde bulunan Güzelpınar Su, sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesine de su ihraç etmektedir. Uzun yıllar boyunca kendisini kanıtlamış bir firma olarak, güvenlik konusunda tereddüt edilmemesi gereken bir su firmasıdır. Güzelpınar Su bayiliği ile güvenli ve kaliteli bir iş kurabilirsiniz. Güzelpınar Kaynak Suyu Şirketler Grubu, Hizmete 1964 senesinde İstanbul’da başlamıştır. Gruba ait Özpınar Su, ülkemizde ambalajlanmış ilk içme sularından biri olmasının yanında cam şişe ile de satış yaparak sektörde öncü bir firma olmuştur. Güzelpınar markasıyla 1972 yılında ikinci tesisini kuran Grup, pet şişe, damacana, bardak, polikarbonat damacana ve cam şişe olmak üzere toplamda 17 çeşit ambalajlı su ve 13 değişik şişe modeli ile yaptığı üretimlerle dikkat çeken bir su firmasıdır. Sağlıklı ve kaliteli içme suyunu milyonlara ulaştıran Güzelpınar Su bayiliği alarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güzelpınar Su Bayilik Şartları ve Başvurusu

Firma ile görüşerek şartlar öğrenilmelidir. Güzelpınar Su bayiliği şartları ile ilgili detaylı bilgiyi firma sizlere aktaracaktır. Bayilik sistemi ile birçok firma şubelerini artırmak ve ününü yaymak ister. Güzelpınar Su bayiliği alarak böylesine saygın bir firma ile işinizi büyütmek istiyor olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Güzelpınar Su firmasının internet sitesine giriş yapıp, bayilik formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak göndermek olacaktır. Ayrıca site üzerinden firmanın iletişim bilgilerine ulaşmanızda mümkün.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here