Hacıaliaoğlu Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Girişimcilik üzerine doğru yatırımlar yapmak isteyen kişilere özel olarak sunduğumuz bayilik ile alakalı konularımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Son dönemlerde çiğ köfte bayiliği üzerine artan marka faaliyetlerine bir yenisi daha eklendi ve başarılı yükselişi ile kısa sürede marka bilinirliğini ortaya koyan Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği üzerine sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sizlerde girişimcilik ile alakalı adımlarınızı doğru bir şekilde atarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Ülkemizde artık birçok kişi işsizlik veya çalıştıkları halde az kazanç elde ettiği için ileriki yaşamlarına dair kuşku içerisinde hayatlarını sürdürmektedirler. Bunun önüne geçmek ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen girişimci ruhuna sahip kişiler ise artık kendi işini kurarak para kazanmaya yönelik adımlar atmaktadırlar.

Son dönemlerde artan çiğ köfte işletmelerine yönelik oldukça rağbet bulunuyor, girişimciler daha çok çiğ köfte bayiliği veren firmaları araştırarak bu kapsamda doğru adımlar atıp kaliteli markalardan bayilik almaktadırlar. Bu markalar arasında yer alan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ise 1999 senesinden bu yana kaliteli, hijyenik ve kendine has tadıyla sunduğu ürünlerle sektör kapsamında kendinden sıklıkla bahsetmiştir. İlk olarak faaliyetlerine Mesut Demirel’in ufak bir çiğ köfte işletmesinde artan müşteri talebi ve muhteşem tadının vermiş olduğu ün ile birlikte atağa geçen Canbey Grup, Hacıalioğlu Çiğ Köfte şirketini açarak günümüzde popüler bir hale gelmesini sağlamıştır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Avantajları ve Şartları

Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği üzerine sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine de bayilik veren bir marka olmaktadır. Tercih edilmesinin sebebi gün geçtikçe büyüyen marka değerine bağlı olarak günümüzde 350’den fazla şubesinin bulunmasıdır. Bayilik avantajları içerisinde ise, birçok marka genel olarak bedel ücreti almamaktadır. Fakat çiğ köfte üzerine markalaşan bir takım markalar girişimcilerden orta ve yüksek derecede marka adı bedeli talep etmektedirler. Hacıalioğlu markası ise yatırımcılardan hiçbir marka bedeli almaksızın sadece kendi ürünlerini satabileceği ve bunu sağlam bir konumda gerçekleştirecek olan girişimcilere bayilik vermektedir. Tüm çiğ köfte ve diğer yan ürünlerin Hacıalioğlu markası tarafından üretilerek bayiliklere verilmesi de cazip gelen tercih sebepleri arasında bulunmakta.

Az bir sermayeye sahip olan girişimciler için Hacıalioğlu markasını tercih etmesi mantıklı bir girişim olacaktır. Az bir sermayeye sahip ve aynı zamanda kendi işyerini olmasını istiyorsanız 10 bin TL altında rahatlıkla kurabileceğiniz bir iş fikri olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliğini alarak sizlerde kendiniz için bir kazanç kapısı yaratabilirsiniz. Fırın, dolap, çiğ köfte yan ürünleri, kartvizit, yazar kasa ve birçok işletmeye dair demirbaş malzemelerin tamamı firma tarafından sağlanmaktadır. 7 iş günü içerisinde firma tarafından sağlanan bu demirbaş malzemelerle işletmenizi hızlıca açarak dükkanınızı işletmeye başlayabilirsiniz. Hacıalioğlu diğer bir takım çiğköfte bayiliği veren markaların aksine minimum 10-15 metrekarelik bir işletmenizin yeterli olduğunu belirtmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here