Hamidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Günümüz şartlarında bayilik usulü çalışmak gün geçtikçe artmaktadır. Aynı anda birçok şirket ile çalışarak içinden çıkılmaz bir hal alan muhasebe işlemleri, nakliye ve stok kontrolleri iş gücünü artırmakta ve rekabet sistemini zora sokmaktadır. Bundan dolayı hızlı sirkülasyon oluşturabileceğiniz, az riskle gelecek vaat eden bir bayilik sektöründe çalışmak piyasa şartları açısından toptan ve perakende satışında daha yararlı olmaktadır. Hamidiye su bayiliği de bu alanda perakende ve toptan ticarete örnek gösterilebilir.

Nasıl Bayilik Alabilirim?

Hamidiye su firması ile anlaşma yaprak bayilik alabilir ve günlük ihtiyacın büyük bir çoğunluğunu karşılayan su sektöründe yer alabilirsiniz. 1902 yılından beri tüketicilerine büyük çapta hizmet veren firma dağıtım alanını gün geçtikçe genişletmektedir. Şahıs olarak veya şirket olarak bayilik almak istiyorsanız şirket sitesinde yer alan bireysel başvuru formunu veya tüzel kişi başvuru formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Su Bayilik Sisteminde Önemli Olan Nedir?

Öncelikle su bayilik sistemine dahil olduktan sonra önce çevrenize sipariş götürebilir, ardından reklam çalışmaları yapabilir ve abone sayınızı artırabilirsiniz. Sipariş dağıtımı sırasında güleryüzlü olmanız müşteri memnuniyetini ve dolayısı ile de abone sayınızı artıracaktır. Kaliteli hizmet sunduğunuz sürece aboneleriniz sizden ayrılmaz ve geliriniz katlanarak artar. Ayrıca bayilik sürecinin her aşamasında reklam çalışması yapmanız da gerekmemektedir. Zamanla kemikleşen bir kitleniz oluşacak ve bu da size yetecektir. Bununla birlikte ulusal kanallarda yayımlanan firmanın ulusal reklamları da, sizin satışlarınızı artıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır.

Su Bayiliğinde Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Yukarıda bahsedildiği gibi sizi tercih eden büyük bir topluluğa yani abonelere sahip olduğunuzda orta vadede güzel gelirler elde edebilirsiniz. Mesela Hamidiye su fiyatlarına baktığımızda toplu alımlarda:

  • 0,33 lt cam şişe su 24 adet 30 TL
  • 0,33 lt pet su 24 adet 9,50 TL
  • 0,50 lt pet su 24 adet 9,50 TL
  • 1,5 lt pet su 12 adet 9,50 TL
  • 10 lt pet su 2 adet 9,50 TL
  • 110 ml bardak su 100 adet 15 TL
  • 180 ml bardak su 60 adet 10 TL
  • 19 lt damacana 8 TL
  • 20 lt kutu su 12 TL kazanılmaktadır.

Hamidiye Su Hizmetleri Şirketi Hakkında

Resmi olarak 1902 yılından itibaren hizmet veren firma, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki ile ‘Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm Ve Ticaret A.Ş.’ olarak tüketicilerine hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul merkezli olarak; kutu su, bardak su, damacana su ve pet su üretim tesisleriyle en iyi teknolojik imkanları kullanarak hizmet vermektedir. Apartment for Rent in Al Bateen Villas, Al Bateen

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here