Happy Moon’s Grup’ tan yepyeni bir food court markası; BOB’S KITCHEN

20 yıldır bilgi ve deneyimle sektöründe ilkleri gerçekleştiren Happy Moon’s Grup, ailesine yeni bir marka kattı.

Türkiye’de büyük porsiyonları, uygun fiyata, konforlu ortamlarda sunmayı ve lüksü erişilebilir hale dönüştürmeyi ilke edinen Happy Moon’s,  lezzet severleri dünya mutfağından seçenekler ile buluşturacak ve food court’larda servis verecek yeni markası BOB’S KITCHEN’ı açtı.

Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s gerek üstün lezzetleri gerek hizmet kalitesi ile Türkiye’nin aranan markalarından biri konumundayken bu anlayışı food court’lara taşımaya karar verdik. Food court’larda birçok yemek seçeneğini aynı anda sunan,  müşterilerin kendilerini restoranda hissedeceği şekilde porselen tabak ve metal çatal bıçak servisi ile servis veren ve ana ürün yanında verilen yan ürünler ile de doyuruculuğu uygun fiyat ile birleştiren bir marka kurmayı amaçladık. “ dedi.

 BOB’S KITCHEN doğru hizmet anlayışı, uygun fiyatı, doyurucu menüleri ve zengin menü seçenekleri ile hızlı şekilde büyüme potansiyeline sahip ve bu büyümeyi hem şirket mağazaları açarak hem de franchise vererek gerçekleştirmeyi planlanıyor.

Bob’s Kitchen Menü

Happy Moon’s Grup olarak halen İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Bursa ve Antalya’da 25 mağazasıyla hizmet verdiklerini ve Happy Moon’s markasının konsepti gereği büyümesini daha organize, daha yavaş yaptıklarını ancak yeni konseptleri BOB’S KITCHEN ile çok daha hızlı şekilde büyümeyi hedeflediklerini dile getiren Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu “Türkiye’de food court’ları uzun süredir gözlemlemekteydim. Bu alanlarda restoran şeklinde servis vererek, birçok farklı mutfaktan lezzeti bir arada sunabilen marka konusunda bir eksiklik olduğunu, müşterilerin ise her gün aynı yemekleri tercih etmek yerine farklı alternatif arayışında olduğunu gördüm. Bu açığı kapatmak üzere neler yapabiliriz düşüncesiyle, uzun değerlendirme ve araştırma süreçleri sonunda yeni markamızı oluşturmaya karar verdik. Şimdilerde ise bu çalışmalarımızın meyvesi olarak ilk şubemizi Türkiye’nin sayılı AVM’lerinden biri olan Zorlu AVM ‘de açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Happy Moon’s ile edindiğimiz tecrübemizi, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini iyi analiz ederek yeni markamıza yansıtmayı planlıyoruz. Bunun müşteri tarafına da bu şekilde yansımasını bekliyor ve istiyoruz.” diyerek markanın kuruluş amacını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here