Home Office Çağrı Alarak Para Kazanma

Evde çağrı merkezi işi yapanlar sayısı gereği oldukça fazla olmakla birlikte buna olanak sağlayan birçok çağrı merkezi firması bulunmaktadır. Home Office Agent sistemi özellikle son 10 yıldır oldukça gelişmekte ve birçok kişiye iş sunmaktadır. Öncelikle sadece engelliler için yapılan bir uygulama ile başlanan ve birçok engelli insana hayat ışığı olan ve iş sağlayan sistem artık normal düzeyde de çalışmalarına devam etmektedir. Yılda belli bir sayı oluşturan ve bu sayı kapsamında evde Home Office çağrı alma işi veren firmaları araştırarak bu işe sahip olmanız mümkündür. Home Office iş oldukça eğlenceli olmasının yanı sıra kendi evinizin rahatında size iş olanağı sunar çayınızı yudumlarken kendi evinizin rahatında size teknik alt yapıyı tamamen firmalar sunmaktadır. Size ait yeterli donanıma sahip bir bilgisayarınızın ve kulaklığınızın olması aslında bu işi yapmanız için yeterlidir.

Evde çağrı merkezi iş başvurusu yapmak istiyorsanız o halde iş ilanı veren siteleri iyice araştırmalı ve detaylıca incelemelisiniz. Belli kriterlerde çağrı alımlarınızı sağlayarak müşterilerle görüşmeleriniz özellikle satış ağırlıklı ve ikna edici olabilir. Kendinizi bu sektörde iradeli ve başarılı görüyorsanız ikna edebilme kabiliyetinizde var ise o halde bu işe başvurmamanız gereken bir durum da yok demektir. Kariyer.net yenibiriş.com gibi iş arama sitelerinde Home Office iş ilanları araması yaparak hangi bölgelerde ve illerde başvuru isteniyor öğrenebilirsiniz. İstanbul ve çevresinde iş olanağı da sunan firmalara başvuru yapabilir ve görüşmeye giderek kendinizi tanıtarak ve bu işte daha öncesinde bilginiz ve tecrübeniz de varsa bunu da belirterek evden çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Home Agent iş ilanları aslında şöyle diyebiliriz evde müşteri temsilcisi olmak evet bu bağlamdan yola çıkarak sizde evinizde size kurulan teknikler ile belli bir mesai saati içerisinde evinizi ofis gibi kullanarak tek işiniz olan çağrı almak ve çağrı karşılamak aynı zamanda dış arama veya İNBOUND arama (Gelen arama) gerçekleştirerek evinizden kolaylıkla çalışabilirsiniz. Tabi ki bunun için öncesinde evinizde bir odayı işinize ayırmalı ve profesyonel olarak bu işi yapmalısınız. Çünkü oldukça profesyonel olan firmalar Home Agent ilanı vermekte ve uygun olan başvuruları değerlendirmektedirler.

1 Yorum

  1. Kendime ait bir cagri merkezim var 20 yil Bankacilik ve Finans sektorunde calistim.Inbound cagri alabilecegim is ariyorum.Saygilarimla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here