Home Offıce Call Center’da Çalışarak Para Kazanma

Evde çalışarak para kazanma seçenekleri her geçen gün hızla artmakta. Evden çıkmadan aile bütçesine ek gelir sağlayanların yanı sıra gelişen teknoloji sayesinde asıl mesleklerini evden yürüten insanlar bile var. Bu meslek gruplarından biri de çağrı merkezi elemanları. İngilizce de ‘Call Center’ olarak tanımlanan çağrı merkezi elemanlarının çoğu artık evlerinden çıkmadan işlerini yapabilmektedirler. Peki, home Office call center’da çalışarak para nasıl kazanılır?

Home Office Call Center’da Çalışarak Para Kazanmak Nasıl Yapılır?

Öncelikle çağrı merkezi elemanı olmak için düzgün bir Türkçe (veya yabancı dil) ve diksiyona ihtiyacınız vardır. Eğer diksiyonunuzun bunun için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, kısa süreli kurslar alarak, işin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Şirketinizin size vermiş olduğu telefonlara gelen aramaları düzgün ve sessiz bir ortamda cevaplamanız ve çözüm bulmanız bu iş için yeterli olacaktır.

Home Office call center’da çalışarak evden ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ancak bu ücret çalıştığınız sektöre, saatlere ve günlere bağlı olarak değişmektedir. Örneğin hafta içi mesai saatlerinde yaptığınız bir iş için ortalama 1.500 TL kazanırken, aynı işi hafta sonları veya gece saatlerinde yaptığınız da neredeyse bu ücretin iki katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Kendi zaman diliminize en uygun saatleri seçerek, bu işe başlayabilirsiniz.

Home Office Call Center’da Çalışarak Para Kazanmaya Nasıl Başlanır?

Home Office call center’da çalışarak para kazanmaya başlamak için öncelikle bu işi yapan firmalarla bağlantı kurmanız gerekir. Bu işi daha önceden yaptıysanız özgeçmişinize eklemeniz, sizin için artı puan olacaktır. İnternet üzerindeki ilanları araştırarak, evden müşteri temsilciliği iş ilanlarına başvurunuzu dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işi yaptığını bildiğiniz firmalara sözlü veya yazılı olarak da başvuru yapabilir ve iş bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

Evden çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak hem sizi bir sürü masraftan kurtarır, hem de alıştığınız ortamda çalışma imkanı sağlar. Aile bütçesine katkısı ise yukarıda bahsettiğimiz gibi en kötü ihtimali ile bile sizi tatmin edebilecek cinsten!

2 YORUMLAR

 1. Çağrı Merkezi Bayiliği

  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR.

  Çağrı Merkezlerine Haftalık Ödemeli Proje

  Data Maliyetide Yok Biz Karşılıyoruz..

  Bir Agent Günde 2-12 Arası Yönlendirme Yapabiliyor

  Haftalık Ödeme Yapılır

  Detaylı Bilgi İçin

  İlanımız Türkiye Genelidir

  Ayrıca Almanca Proje Yapmak İstiyorsanız
  Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız
  İlanımız Türkiye Genelidir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here