Hotiç Ayakkabı Bayiliği Ve Şartları

Hotiç Ayakkabı, modern kadınlar ve erkekler için özel ürünler üreten, benzersiz ve özgün tasarımları ile farklı olan ve 75 yıldır ayakkabı sektörünün öncü markalarından biridir. İlk olarak 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuş ve 1956’da Kadıköy Altınyol’da iki ayrı mağaza açmıştır. Hotiç Ayakkabının kuruluşu, Cumhuriyetin ilk yıllarına kadar uzanmaktadır ve köklü ve kaliteli bir marka olduğu bilinmektedir. Onlarca model ve renkte ayakkabıları ve benzersiz tasarımlarıyla değerli misafirlerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. Günümüzde yurt içi ve yurt dışında birçok mağazası olan Hotiç, bayilik vererek büyümeye devam etmektedir. Büyük bir marka olan ve hızla  gelişen Hotiç, bayilik almak isteyen girişimciler için de ilgi odağı olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında 100’den fazla mağazası olan Hotiç bayiliği almak prestijlidir. Bu nedenle önemli bir marka olması size ciddi bir artı değer katacaktır. Aksesuar ve ayakkabı konusunda sunduğu geniş ürün kataloğu ise kadın, erkek her kesime hitap etme imkânı tanıyacaktır. Bayilik alma düşüncesine sahip kişiler, Hotiç bayilik şartları nelerdir, ne kadar sermaye gerekir, bayilik nasıl alınır gibi sorulara cevap aramaktadır.

Nasıl Yapılır?

Hotiç, bayilik şartları içerisinde çok zor koşullar bulunmuyor. Coğrafi konumunun iyi seçilmesi gerekiyor. Firma, bayilik konusunda en işlek bölgelerde, merkezi konumda bulunan yerlerde, AVM’lerde en az 100 metre kare bir yer istemektedir. Ayrıca Dış cephe için de en az 6 metrelik bir alan istiyor. Hotiç bayileri, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerinde büyümeyi hedeflemekte, buralardan bayilik almak isteyen girişimciler için teşvikler sunmaktadır. Şirket, bayilik için 50-60 bin dolar civarı bir sermayenin olmasını istemektedir. Tabii ki bu ilk etapta yeterli olacaktır. Daha sonra, farklı masraflar için farklı sermaye payları da ihtiyaç duyulabilir. Asgari bayilik şartlarını sağladıktan sonra mağazanın büyüklüğüne ve merkezi konumda oluşuna göre masraflar artabilir.

Nasıl Başvurulur?

Hotiç, bayilik almak için yukarıdaki şartların yerine getirilmesini ve gerekli sermayenin olmasını talep etmektedir. Firmanın iletişim bilgileri ile bayilik konusunu detaylıca öğrenebilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak isteyenlere bayilik kar marjı açısından kazançlı olan Hotiç bayiliğini alması önerilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here