İletişim

  • BayilikSepeti.Com olarak yatırım yapmak isteyen girişimci adaylarına iş fikirleri, bayilik fırsatları, franchise koşullarına dair bir çok bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.

 

  • İş kurmak isteyen büyük küçük sermayesi olan ya da aklındaki iş fikrini hayata geçirmeye çalışan girişimcilere BayilikSepeti.Com olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

  • Sitemizde ayrıca iş arayan kişilere çeşitli iş ilanlarıyla hem iş bulmalarına vesile oluyor, hem de eleman arayan firmalara eleman bulmalarına yardımcı oluyoruz.

 

BayilikSepeti.Com Reklam Koşulları

  • Sitemize reklam vermek isteyen firmalar için yatay ve dikey sponsor banner reklam biçiminde uygulama yapılmaktadır. Fiyat teklifi için E-Posta yollayınız.

Bayilik ve Franchise Danışmanlık Hizmeti

  • BayilikSepeti.Com olarak Türkiye’nin bütün şehirlerinde Alışveriş Merkezlerine ve Hizmet sektörüne  yayıncılık hizmeti sunmaktayız. Bayilik ve Franchise Danışmanlık hizmeti almak için E-Posta ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Bize göndermiş olduğunuz mesajlarınıza en geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır. 

Eksik, yanlış ve hatalı bilgilerini paylaştığımızı düşünen bayilik veren firmalar lütfen aşağıda paylaştığımız e-posta adresimizden bizi uyararak düzeltme talep edebilirsiniz. 

İlginiz için teşekkür ederiz.

e-posta : info@bayiliksepeti.com