arama

İletişim

Soru,görüş,öneri ve şikayetleriniz için aşağıda sizlerle paylaştığımız e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.Bize göndermiş olduğunuz mesajlarınıza en geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.İlginiz için teşekkür ederiz.

NOTEksik,yanlış ve hatalı bilgilerini paylaştığımızı düşünen bayilik veren firmalar lütfen aşağıda paylaştığımız e-posta adresimizden bizi uyararak düzeltme talep edebilirsiniz.Kısa sürede bizim vesilemiz ile bayiliklerinizin artması dileğiyle… 🙂 İlginize teşekkür ederiz.

NOT 2:  Ek iş kategorisinde paylaşmış olduklarımız sadece sizleri bilgilendirmek adına paylaşılan ek iş fikirleridir.Biz ek iş vermiyoruz.. Sadece araştırıp ek iş yapıp ek gelir elde edeceğiniz ek iş fikirlerini paylaşıyoruz.Araştırıp bu işi ve iş vereni bulmak sizin elinizde..Yorum kısmında bu işi istediğinizi, yaşadığınız şehri e-mail adresinizi vermeniz durumunda ola ki bu işi evlere vermek isteyen iş veren sizi bulur ve iletişime geçebilir.Lütfen telefon numaralarınızı paylaşmayınız.Sizinle iletişime geçen iş veren ile aranızdaki alışveriş de bayiliksepeti.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.Değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz. 🙂

e-posta : bayiliksepetiniz@gmail.com